Pufy i fotele styl skandynawski

Fotel skandynawski charakteryzuje się przede wszystkim minimalistycznym designem, miękką tapicerką i wysokimi, drewnianymi nóżkami. Wprowadzi do wnętrza przytulną i ciepłą atmosferę. Dobierz do niego wygodny puf do siedzenia i stwórz komplet, który zagwarantuje Ci wypoczynek na najwyższym poziomie.

(W tej kategorii znajduje się 20 produktów )

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Fotel Florence

Cena 1 155 zł
★★★★★
★★★★★
  • W magazynie
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Styl skandynawski na stałe zagościł w domowych aranżacjach oraz stał się inspiracją dla dekoratorów wnętrz i projektantów mebli. Dzięki nim meble skandynawskie możemy nabyć do każdego pomieszczenia! Trend ten nie ominął mebli tapicerowanych. Szare sofy na zgrabnych, drewnianych nóżkach szybko stały się HITEM! A dodatkowo zaczęły im towarzyszyć kontrastowe fotele oraz pufy.

Pufy w stylu skandynawskim wyróżniają się lekką i zgrabną formą, dzięki czemu łatwiej odnajdują się jako dodatek do salonu. Ponadto ich potencjał został dostrzeżony i dziś nie stanowią tylko dodatkowego miejsca do siedzenia!

Pufy w stylu skandynawskim chętnie są wykorzystywane jako dodatkowy stolik kawowy, na którym możesz umieścić dekoracyjną tacę. Doskonale zgrywa się z narożnikiem lub kanapą oraz posiada optymalną wysokość.

Jak wcześniej wspomnieliśmy, styl skandynawski zagościł we wszystkich pomieszczeniach, dlatego pufy na nóżkach goszczą również jako dodatek w przedpokoju czy siedzisko przy toaletce.

Fotele w stylu skandynawskim charakteryzują się prostą formą i coraz częściej wykonywane są w odważnych i intensywnych kolorach, dla przełamania białej kolorystyki mebli i często szarych ścian. Fotele doskonale sprawdzają się w salonie oraz w domowej biblioteczce, jako miejsce do czytania książek.