Kategorie

Więcej kolorów

Fotel na nóżkach Naviedo

885 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Fotel na nóżkach Naviedo Gloss

815 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Pufa nowoczesna Naviedo Gloss

415 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Pufa nowoczesna Temero

439 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Pufa nowoczesna Naviedo

439 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Fotel na nóżkach Temero

885 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Fotel na nóżkach Zoltan 1

1 165 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Pufy i fotele styl skandynawski

Styl skandynawski na stałe zagościł w domowych aranżacjach oraz stał się inspiracją dla dekoratorów wnętrz i projektantów mebli. Dzięki nim meble skandynawskie możemy nabyć do każdego pomieszczenia! Trend ten nie ominął mebli tapicerowanych. Szare sofy na zgrabnych, drewnianych nóżkach szybko stały się HITEM! A dodatkowo zaczęły im towarzyszyć kontrastowe fotele oraz pufy.

Pufy w stylu skandynawskim wyróżniają się lekką i zgrabną formą, dzięki czemu łatwiej odnajdują się jako dodatek do salonu. Ponadto ich potencjał został dostrzeżony i dziś nie stanowią tylko dodatkowego miejsca do siedzenia!

Pufy w stylu skandynawskim chętnie są wykorzystywane jako dodatkowy stolik kawowy, na którym możesz umieścić dekoracyjną tacę. Doskonale zgrywa się z narożnikiem lub kanapą oraz posiada optymalną wysokość.

Jak wcześniej wspomnieliśmy, styl skandynawski zagościł we wszystkich pomieszczeniach, dlatego pufy na nóżkach goszczą również jako dodatek w przedpokoju czy siedzisko przy toaletce.

Fotele w stylu skandynawskim charakteryzują się prostą formą i coraz częściej wykonywane są w odważnych i intensywnych kolorach, dla przełamania białej kolorystyki mebli i często szarych ścian. Fotele doskonale sprawdzają się w salonie oraz w domowej biblioteczce, jako miejsce do czytania książek.

Zobacz też:

sypialnia na poddaszu

Sypialnia w stylu skandynawskim na poddaszu

Urządzenie pomieszczeń na poddaszu wiąże się z ogromnymi wyzwaniami. Czy urządzenie sypialni na poddaszu sprawia Ci mnóstwo problemów?

Zobacz więcej

kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia to nie tylko piękne meble, to serce domu. To właśnie tu spędzamy większość swojego czasu, przygotowując posiłki. Więc warto do aranżacji kuchni, wykorzystać rozwiązania, które zapewnią wysoki komfort użytkowania w codziennych pracach kuchennych.

Zobacz więcej

pufy do siedzenia

Pufy do siedzenia z przypadku czy potrzeby?

Historia pufy do siedzenia sięga aż XVIII w. Jest to swego rodzaju taboret, tapicerowany w całości na miękko. Mówi się, że pomysł na puf powstał, gdy rzucono na jego twarde siedzisko poduszkę.

Zobacz więcej