Kategorie

Więcej kolorów

Szafa dwudrzwiowa Naviedo NV01 SZ2D

598 zł 748 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Szafa dwudrzwiowa z szufladą Temero TM07 SZ2D1SZ

742 zł 927 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafa dwudrzwiowa Kostello K1

590 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafa w stylu skandynawskim Kostello K2

445 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafy skandynawskie

Dzięki bogatej ofercie mebli w stylu skandynawskim dziś możesz urządzić dowolne pomieszczenie w tym stylu! Nie musisz się już martwić, że do łóżka tapicerowanego na wysokich nóżkach nie dopasujesz skandynawskiej szafy lub toaletki! Ponadto teraz jej szukanie jest o wiele prostsze, gdyż wszystkie meble zostały poddane selekcji. W tej kategorii znajduje się całe spektrum szaf w stylu skandynawskim!

Szafy w stylu skandynawskim

Szafy w stylu skandynawskim charakteryzują się prostą i minimalistyczną formą. Najczęściej dominującym kolorem jest biel, która została przełamana detalami w kolorze naturalnego drewna. Mogą być to dekoracyjne wstawki, wykończenie blatów czy uchwyty.

Szafy ubraniowe w stylu skandynawskim, dzięki wysokim nóżkom prezentują się lekko i zgrabnie. Świetnie sprawdzą się w mniejszych pomieszczeniach, również w przedpokoju. Salon to również dobre miejsce na ustawienie dwudrzwiowej szafy. Doskonale będzie współgrać z komodami czy witrynami.

Wnętrze szafy w stylu skandynawskim

Wnętrze szaf skandynawskim jest bardzo zróżnicowane. Niektóre szafy oferują tylko półki, inne półki w połączeniu z drążkiem na wieszaki. Wśród oferty znajdują się również modele z funkcjonalnymi szufladami.

Zobacz też:

szafa przesuwna

Szafy przesuwne – dlaczego są takie popularne?

Szafy przesuwne to zawsze dobry wybór, gdyż są: praktyczne, funkcjonalne oraz posiada przemyślane rozwiązania. Jednak najważniejszą rolę odgrywają w niej zastosowane drzwi.

Zobacz więcej

sypialnia na poddaszu title=

Sypialnia w stylu skandynawskim na poddaszu

Urządzenie pomieszczeń na poddaszu wiąże się z ogromnymi wyzwaniami. Czy urządzenie sypialni na poddaszu sprawia Ci mnóstwo problemów?.

Zobacz więcej

Jak zaaranżować wnętrze szafy, by dwie osoby zmieściły w niej swoje ubrania?

Źle zaprojektowana lub nieprawidłowo dobrana szafa potrafi namieszać w naszym samopoczuciu. Dlatego podpowiadamy, jak zorganizować jej wnętrze, aby pomieściło wszystkie nasze ubrania.

Zobacz więcej