Łóżka skandynawskie(8 produktów)

Łóżko Kostello K13

1 102 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Łóżko z materacem Story SR08

955 zł

Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Łóżko młodzieżowe Snow SNWL14

810 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Łóżko drewniane Ratom

1 492 zł

Dostawa: od 25 do 35 dni roboczych

Łóżko sypialniane Wirashka

1 090 zł

Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Łóżko młodzieżowe Gazor

440 zł

Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Łóżko małżeńskie Hokato

980 zł

Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Łóżka skandynawskie

Mistrzami w tworzeniu pięknych i funkcjonalnych wnętrz są Skandynawowie. Stworzony przez nich styl skandynawski nieprzerwanie jest na szczycie sławy, zachwycając swą prostotą i oszczędnością formy.
Często wykorzystywana jest w skandynawskich aranżacjach, kolorystyka bieli. Innym uwielbianym przez nich kolorem jest szarość oraz kolorystyka naturalnego drewna. Zarówno popiel, jak i drewno pojawia się tutaj w różnych odcieniach, zachwycając użytkowników.

Styl skandynawski – idealne łóżko

Łóżko skandynawskie to takie, w którym możemy odpocząć od zgiełku dnia codziennego oraz problemów. To właśnie w nim rodzą się sny i spełniają najskrytsze marzenia.
Styl skandynawski to doskonałe rozwiązanie do sypialni – sprawi, że pomieszczenie będzie spokojne, ułatwi nam odpoczynek, a także ukoi zmysły.
Skandynawskie łóżko musi stworzyć spójną całość z resztą elementów wyposażenia sypialni. Takie łóżko jest przede wszystkim solidne i dobrze wykonane.
Styl ten uwielbia drewno, więc drewniane łóżko to doskonałe rozwiązanie do skandynawskiej sypialni - idealnie wpasuje się w surowe, chłodne i minimalistyczne wnętrza.
Cechą charakterystyczną skandynawskich łóżek są wysokie nóżki, nadające lekkości meblu, ułatwiając tym samym zachowanie porządku pod całą konstrukcją.

Pamiętajmy, że styl skandynawski to przede wszystkim umiar. Łóżko w stylu skandynawskim ma wyglądać ciekawie i oryginalnie, ale powinno być utrzymane w prostym, oszczędnym stylu, nie zaburzając i nie przytłaczając całej aranżacji.
Nasze łóżka wykonane w stylu skandynawskim przypadną do gustu wszystkim osobom ceniącym prostotę i subtelny, nowoczesny design.

Zobacz też:

Łóżko do sypialni

Łóżka do sypialni – funkcje i praktyczne zastosowania.

Sypialnia i jej aranżacja nie należy do łatwych zadań. Pokój, w którym śpimy i relaksujemy się po ciężkim dniu to przestrzeń, w której spędzamy niemal większą część swojego życia.

Zobacz więcej

Łóżko z pojemnikiem

Łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel

Łóżka do sypialni zajmują wiele miejsca, szczególnie te przeznaczone dla pary, dlatego też łóżka z pojemnikami i szufladami są doskonałym rozwiązaniem do małych sypialni.

Zobacz więcej

Mała sypialnia

Mała sypialnia – Jakie meble wybrać? Zobacz 4 rozwiązania!

Mała sypialnia – mało możliwości? Niekoniecznie! Pokazujemy, że można urządzić małą sypialnie nie tylko ze smakiem, ale i praktycznie.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: