Garderoby skandynawskie(10 produktów)

Szafka na buty Claro CR-05

340 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Garderoba Class

445 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Garderoba Roma

690 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Garderoba Claro I

1 150 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafka wisząca Claro CR-02

165 zł

Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Szafka na buty Claro CR-03

405 zł

Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Szafa z lustrem Claro CR-01

690 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Szafka wisząca Claro CR-04

120 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Garderoba Claro II

1 260 zł

Dostawa: od 35 do 45 dni roboczych

Garderoba Prime

650 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Garderoby skandynawskie

Styl skandynawski na dobre zagościł w naszych mieszkaniach. Urządzamy z nim m.in. salon, sypialnię i łazienkę. Rozświetlone jasną kolorystyką mebli pomieszczenia w mgnieniu oka stają się przestronne i sprawiają wrażenie większych, niż są w rzeczywistości. Te niezwykłe właściwości popularnego scandi design doskonale sprawdzają się w przedpokoju. Zmyślnie dobrane meble skandynawskie sprawią, że dotychczas ciemne, ponure i niekształtne pomieszczenie zyskuje funkcjonalność i świeży look.

Przedpokój w stylu scandi

Ponieważ przedpokój pełni dwie istotne role - użytkową i reprezentacyjną jego aranżacja bywa kłopotliwa. Po jednej stronie barykady staje funkcjonalność, jakiej oczekujemy od mebli a po drugiej względy wizualne. Rozwiązaniem tego konfliktu są garderoby skandynawskie. Te niepozorne meble są doskonałym sposobem przechowywania w przedpokoju. Pojemna garderoba, która nie tylko będzie cieszyć oko dobrym designem, ale również z powodzeniem pomieści gromadzące się buty i płaszcze.

Garderoby w różnych konfiguracjach

Jeśli posiadasz niewielką i wąską przestrzeń, z pomocą przyjdzie ci mała garderoba. Połączenie pojemnej szafki na buty i panelu, na którym umieszczane są wieszaki i lustro, pozwoli na wprowadzenie ładu i porządku do przedpokoju.
Z myślą o posiadaczach większych pomieszczeń przygotowaliśmy zestawy mebli do przedpokoju powiększone o szafy lub komody. Takie rozwiązania są niezwykle praktyczne i ładne a przede wszystkim wspierają przechowywanie gromadzących się butów, kurtek i akcesoriów sportowych. Kluczowym dodatkiem zarówno do małej, jak i większej garderoby jest lustro. Nasze garderoby skandynawskie mają lustro zamocowane na praktycznym panelu, froncie szafy lub osobne – lustro wiszące lub stojące.

Garderoby skandynawskie utrzymane są w tonacji chłodów północy, dzięki czemu pomieszczenie zyskuje na lekkości, a ty zyskujesz pewność, że twoich gości przywita przestronne i stylowe wnętrze.

Zobacz też

przedpokój

Szafy do przedpokoju. Popularne i sprawdzone rozwiązania.

Przedpokój z szafą to dobre rozwiązanie na uporządkowanie garderoby! A zadbanie o to, by każda rzecz miała swoje ściśle określone miejsce, może ułatwić poranne wyjście do pracy. Wejdź na nasz blog i sprawdź najświeższe rozwiązania, które sprzyjają efektywnemu wykorzystaniu powierzchni w przedpokoju.

Zobacz więcej

meble do przedpokoju

Aranżacje przedpokoju – sposoby na ładne i funkcjonalne wnętrze.

Przedpokój jest wizytówką każdego domu czy mieszkania, dlatego warto by był on piękny, stylowy, a przede wszystkim funkcjonalny. Wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego aranżując swój przedpokój, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

przedpokój

Przedpokój – Inspiracje (galeria).

Przedpokój to wizytówka domu, mieszkania. Tutaj przyjmujemy gości, sami przeżywamy ostatnie, gorączkowe przygotowania do wyjścia z domu. To właśnie on wita nas ciepłymi kapciami po powrocie. Jego wystrój i organizacja jest nie mniej ważna niż innych pomieszczeń. Zobacz naszą galerię zdjęć i zainspiruj się!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: