Kolekcja Pok

Kolekcja Pok

(W tej kategorii znajduje się 20 produktów)

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Pok to innowacyjny system meblowy, który świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym oraz młodzieżowym.
Posiada on ponadczasową kolorystykę w odcieniach szarości i bieli, przełamaną drewnopodobnymi wstawkami w postaci uchwytów i półek.
Meble młodzieżowe Pok to nie tylko pojedyncze bryły, ale również całe zestawy, które stworzone zostały w taki sposób, by zapewnić idealną liczbę miejsca do wypoczynku, nauki i zabawy.
System meblowy składa się z poszczególnych brył, takich jak: pojemne szafy klasyczne i narożne, które posiadają głębokie półki oraz drążki na wieszaki; regały – zarówno otwarte, na których z łatwością Twoje dziecko wyeksponuje pamiątki bądź kolekcję statuetek, oraz zamknięte, które posłużą jako miejsce do przechowywania podręcznych przedmiotów; komody o różnych wielkościach, posiadające zarówno półki, jak i szuflady czy szafki; biurko młodzieżowe, wyposażone w podręczną półkę oraz schowek na inne akcesoria szkolne; półki wiszące o różnych wielkościach, które będą dodatkową dekoracją pomieszczenia; szafki RTV, sprawdzająca się podczas relaksu przed telewizorem bądź konsolą oraz łóżka dostępnego w kilku konfiguracjach.
Całość wykonana została z trwałych i solidnych materiałów, które zapewnią satysfakcję oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania przez długie lata!
Skomponuj swojemu dziecku wymarzony zestaw i spraw, by jego pokój był idealnym miejscem zarówno do nauki, jak i zabawy.