Kolekcja Mins

Kolekcja Mins

(W tej kategorii znajduje się 21 produktów )

Pokazano 1-21 z 21 pozycji
Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Meble do salonu Mins to eleganckie wyposażenie przestrzeni dziennej, z której na co dzień korzystają wszyscy domownicy. Motywem przewodnim kolekcji jest łagodna tonacja, która towarzyszy również spotkaniom towarzyskim w szerszym gronie, a także codziennej kawie we dwoje. Desenie przypominające wygląd drewna podkreśla ciemne wykończenie oraz geometryczne uchwyty umieszczony na każdym z frontów. Takie połączenie sprawia, że salon urządzony z meblami Mins zyskuje ciekawy, a zarazem wyrafinowany wygląd.

Bazą linii wyposażenia przestrzeni dziennej są nowoczesne komody. W kolekcji dostępna jest zarówno komoda z szufladami, jak i obszerna wersja tego mebla, wzbogacona o szafki zamknięte. Ponadto za przechowywanie odpowiada również dwudrzwiowa szafa ubraniowa z pojemnym wnętrzem.

Specjalnie dla pasjonatów ekspozycji wyjątkowych dodatków we wnętrzach, przygotowaliśmy nowoczesne witryny. Częściowe przeszklenie frontu uwydatni walory ustawionych wewnątrz kryształów i porcelany, jak również uatrakcyjni aranżację pomieszczenia.

Nowoczesne meble pokojowe to także niezastąpiony kompan popołudniowych spotkań przy filiżance ciepłego napoju, czyli stolik kawowy z szufladą. Całość dopełnia półka ścienna i dopasowana do stylistyki i gabarytów nowoczesnych telewizorów szafka RTV.