Konsola

(W tej kategorii znajduje się 12 produktów)

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
★★★★★
★★★★★

Konsola Brulpin 1K

Cena 532 zł
Cena regularna 591 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -10%
  • W magazynie
★★★★★
★★★★★

Konsola Tonkor Gold TT104

Cena 489 zł
Cena regularna 543 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -10%
  • W magazynie
★★★★★
★★★★★

Konsola Colours CS07

Cena 559 zł
Cena regularna 699 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -20%
★★★★★
★★★★★

Zestaw mebli Colours I

Cena 956 zł
Cena regularna 1 195 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -20%
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Modny dodatek do salonu, który w dobrym stylu podkreśli urok całej aranżacji - słowem szykowna konsola. Za funkcjonalność doceniły ja już korytarze, wiatrołapy i skromnych rozmiarów przedpokoje. Wraz z nadejściem nowych trendów przyszedł czas, aby udekorowała również elegancką przestrzeń dzienną.

Konsola i jej praktyczne funkcje

Funkcjonalność, jaką wyróżnia się konsola do salonu, potwierdza niezliczona ilość jej zastosowań. W praktyce doskonale sprawdza się jako podstawa pod okazały bukiet kwiatów, a także artystyczne wazony lub kryształy. Inną równie interesującą opcją jest wykorzystanie konsoli jako bazy pod obraz lub plakat, który przeciwległym bokiem oparty zostanie o ścianę. To obecnie bardzo silny trend, który podkreśli, że salon jak najbardziej jest czasie.

Nowoczesne konsole do salonu

Najnowsze konsole, które dedykowane są przestrzeni reprezentacyjnego salonu to elegantki, które wyglądem zachwycają już od pierwszego spojrzenia. Prosta linia, wysokiej jakości komponenty i zróżnicowane rozmiary, to lista cech, które potwierdzają ich uniwersalność oraz to, że idealnie dopełnią każde meble pokojowe. Przeglądając przygotowane przez nas modele, z pewnością znajdziesz ten, na którym najbardziej Ci zależy. Dostępna paleta wzorów i kolorów pozwala na perfekcyjne dopasowania konsoli do salonu i pozostałych elementów składających się na jego aranżację.

Konsola loftowa, industrialna, nowoczesna lub metalowa z dodatkami drewna – wybierz tę, która nada charakterystyczny rys Twojemu wnętrzu.