Ławki do przedpokoju

Ławka do przedpokoju to niezwykle praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Ponadto dostępne są w przeróżnej stylistyce. Siedzisko do przedpokoju sprawi, że Twój korytarz nabierze elegancji i użyteczności. Otaczaj się stylowymi meblami razem z nami i stwórz olśniewający przedpokój z naszymi ławkami do siedzenia!

(W tej kategorii znajduje się 6 produktów)

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Jeśli właśnie planujesz nową aranżację przedpokoju, holu lub garderoby to koniecznie uwzględnij w projekcie ławkę. Ławki do przedpokoju to praktyczne i estetyczne rozwiązanie. Dzięki niej zyskasz wygodną przestrzeń do ubierania butów. Doskonale sprawdza się w przypadku małych dzieci, które możesz usadzić na ławce i swobodnie założyć im buty. Spisuje się świetnie także w kontekście osób starszych, którym trudniej jest się schylić.

Ponadto ławka do przedpokoju może pełnić funkcje praktycznej półki, na której w biegu odłożysz torebkę. Doskonale sprawdza się również na korytarzu do wypełnienia pustej przestrzeni. Współczesne modele mają do zaoferowania bardzo różne style, co ułatwia ich dopasowanie do wnętrza.

Ławka tapicerowana

Do najpopularniejszych ławek do przedpokoju zalicza się modele tapicerowane. Występują w wersji nowoczesnej, które charakteryzują się prostą formą. Ich konstrukcja opiera się na metalowym stelażu, a tapicerowane obicie nie posiada dodatkowych zdobień. Szukasz ławki do przedpokoju w stylu industrialnym lub loftowym? Zdecyduj się na model, którego stelaż jest w kolorze czarnym lub szarym. Natomiast do wnętrz w stylu skandynawskim oraz retro wybierz model z drewnianymi, wysokimi nóżkami w minimalistycznym stylu.

Dużą popularnością cieszą się również ławki inspirowane stylem glamour.

W przeciwieństwie do wcześniej wymienionych modeli te posiadają bogato zdobioną tapicerkę: pikowanie oraz błyszczące guziki. Natomiast nóżki mogą nawiązywać do ludwikowskiego stylu. Ten rodzaj ławki doskonale komponuje się z intensywnymi kolorami, które podkreślają styl mebla.

Przy zakupie tapicerowanej ławki warto również zwrócić uwagę na specyfikację tkaniny. Wybierz taką, która oferuje zwiększoną odporność na ścieranie.

Ławka ze schowkiem

Ławka ze schowkiem to doskonały wybór do małych pomieszczeń, w których brakuje miejsca na dodatkowe szafki. Ten rodzaj mebla może zapewnić przestrzeń do przechowywania drobnych akcesoriów: czapek, szalików i rękawiczek, a w niektórych przypadkach nawet oferuje szafkę na buty. W zależności od modelu schowek może mieć formę szuflady, szafki znajdującej się pod się siedziskiem otwieranej od góry lub od przodu jak barek.