Komplet dwóch hokerów Temiru
W magazynie

Komplet dwóch hokerów Temiru

720 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Komplet dwóch hokerów Archie 628-0
Nowość
W magazynie
Więcej kolorów

Komplet dwóch hokerów Archie 628-0

600 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Komplet dwóch hokerów Archie 688
Nowość
W magazynie

Komplet dwóch hokerów Archie 688

385 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Hoker ST95
Nowość
Więcej kolorów

Hoker tapicerowany z oparciem ST95

455 zł
Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Hokery

Hokery – niegdyś spotykane tylko i wyłącznie w lokalach użytkowych, dziś te modne i niezwykle efektowne meble coraz częściej spotykane są w prywatnych mieszkaniach. Hokery nie bez przyczyny kojarzone są z wystrojem kuchni. Aktualne aranżacje kuchenne czy też jadalniane trudno wyobrazić sobie bez stylowych i dopasowanych pod względem stylu hokerów ustawionych przy wyspie kuchennej czy barku.

Meble te, potocznie nazywane również krzesłami barowymi doskonale odnajdują się w tej przestrzeni, stanowiąc wygodne miejsce do siedzenia. Idealnie zastępują tradycyjne krzesła, zachwycając domowników oraz odwiedzających nas gości.

Czym charakteryzują się hokery?

Różnią się od siebie rozmiarem, kolorem, kształtem, stylem oraz materiałem z jakiego je wykonano. Wszystkie te elementy mają wpływ na ostateczny efekt aranżacji.
Hokery to nic innego jak krzesła, umieszczone na wysokich nogach – znacznie wyższych niż tradycyjne krzesła kuchenne. Podwyższone siedzisko pozwala w bardzo wygodny i szybki sposób usiąść przy wyspie kuchennej lub barku.

Jak wybrać odpowiedni model?

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na wysokość hokera. Aby uniknąć stresujących sytuacji, zmierz dokładnie odległość blatu od podłogi, w miejscu gdzie chcesz umieścić ten mebel.
Jeśli chcesz swobodnie usiąść przy wyspie kuchennej dobierz hoker około 30-40 cm niższy od blatu. Krzesła barowe powinny mieć nie tylko dostosowaną do blatu wysokość, ale także odpowiednie rozmiary i kształty siedziska. Wszystko po to aby można było się na nim swobodnie i wygodnie rozsiąść.
Wybierając hoker do kuchni, salonu bądź jadalni koniecznie musimy zwrócić uwagę na jego wygląd, jakość i wygodę.

Zobacz też:

zestaw do jadalni

Idealny zestaw do jadalni

Jadalnia jest miejscem do spożywania posiłków, spotkań ze znajomymi i rozmów w rodzinnym gronie. Coraz częściej jest ona także częścią kuchni bądź salonu. Jak wybrać zestaw, by wkomponował się w każde pomieszczenie?

Zobacz więcej

dekoracja stołu

Jak udekorować stół?

Brak Ci pomysłu na dekorację stołu? Nie wiesz jak go udekorować na wielką uroczystość? Zajrzyj do naszego wpisu i czerp inspirację!

Zobacz więcej

krzesła

Krzesło ikoną stylu

Jak wiadomo, krzesło od wielu pokoleń służy do siedzenia. Jednak czy wiesz, że krzesło może stać się również ikoną stylu?

Zobacz więcej