Armatura

(W tej kategorii znajduje się 4 produktów )

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Zestaw łazienkowy Soffitta

2 399 zł Cena regularna 3 440 zł Cena
Czas dostawy: do 5 dni roboczych
★★★★★
★★★★★
  • -30%
  • W magazynie

Umywalka 35EV17

315 zł Cena
Czas dostawy: do 5 dni roboczych
★★★★★
★★★★★
  • W magazynie

Bateria umywalkowa Platino BCZ 020M

405 zł Cena
Czas dostawy: do 5 dni roboczych
★★★★★
★★★★★
  • W magazynie
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Armatura to niezbędny element wyposażenia każdego domu lub mieszkania, a dokładniej kuchni lub łazienki. Dzięki niej możemy wykonać tak oczywiste czynności, jak mycie zębów w łazience, czy zmywanie naczyń w kuchni. Współczesna armatura ma nie tylko praktyczne zastosowanie, ale pełni również funkcje estetyczne we wnętrzu, często podkreślając jego charakter.

W skład armatury wchodzą m.in. baterie umywalkowe oraz umywalki.

Baterie umywalkowe

Baterie można podzielić na dwie kategorie. Baterie umywalkowe do łazienki oraz baterie do kuchni.

Baterie łazienkowe mają nisko osadzony perlator, co sprawia, że woda nie rozpryskuje się, tylko tworzy zwarty strumień nad umywalką. Do najpopularniejszych baterii umywalkowych należą modele w kolorze srebrnym, których dźwignia / uchwyt pełni również funkcję regulacji temperatury wody. Wśród dostępnych modeli baterii umywalkowych znacząco wyróżniają się modele o prostej, geometrycznej bryle, które świetnie współgrają z nowoczesnymi aranżacjami.

Baterie kuchenne zazwyczaj mają wyższy korpus oraz wylewkę, dzięki czemu perlator znajduje się wyżej, a Ty masz większą swobodę w myciu naczyń czy garnków lub nalewaniu wody do większych pojemników.

Umywalka do łazienki

Kolejnym elementem wchodzącym w skład armatury jest umywalka do łazienki. Może ona przyjąć różny kształt od zgrabnych owalnych, po nowoczesne prostokątne. Ponadto umywalki łazienkowe dzielimy na nablatowe (stawia się je na szafce), blatowe (wchodzą w blat szafki) oraz ścienne (wiesza się je bezpośrednio na ścianie). Do wykonania umywalek łazienkowych najczęściej wykorzystuje się ceramikę.

W ofercie mebli łazienkowych często bateria oraz umywalka jest już w zestawie. Wybierając szafkę łazienkową z umywalką, masz pewność, że wszystkie elementy będą do siebie pasować.

Ponadto w ofercie Mirjan24 znajdziesz również zlewozmywak, który doskonale sprawdzi się kuchni. Zlewozmywak granitowy ma do zaoferowania odporną na zarysowania powłokę oraz ciekawe warianty kolorystyczne.