Kanapy i sofy loftowe

(W tej kategorii znajduje się 14 produktów)

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Ze stylizowanym na opuszczony magazyn lub fabrykę pomieszczeniem idealne komponuje się sofa loftowa. Charakterystyczną surowość nadają jej metalowe wstawki i zastosowane z umiarem ciemne dekory. Podkreślona neutralną kolorystyką tapicerki we wnętrzu prezentuje się szykownie, przy czym doskonale oddaje lekko przemysłowy klimat loftu.

Sofa loft – rozkładana elegantka do spania codziennego

Inspirowany powściągliwym wystrojem starych warsztatów i hal produkcyjnych loft, kocha się w prostych kształtach. Wzorowane na nim sofy i kanapy, wyróżniają się silnie zgeometryzowaną bryłą. Minimalistyczne, pozbawione zbędnych zdobień meble stanowią centrum wypoczynku w rodzinnym salonie.

Na ich miękkich siedziskach wypoczywamy wspólnie z dziećmi. Właśnie z tego miejsca oglądamy także ulubione seriale i relaksujemy się po pracy w towarzystwie ukochanej osoby. Jeśli naszym wyborem stanie się sofa loft z funkcją spania zyskamy dodatkową opcję. Mianowicie możliwość przygotowania komfortowego miejsca do całonocnego wypoczynku.

Tak wielozadaniowy model sprawdza się na co dzień, a także w sytuacjach okazjonalnego przenocowania gości. W zależności od wybranej wielkości loftowej sofy, wyśpi się na niej jedna osoba, para, a nawet czworonożny przyjaciel rodziny, który niepostrzeżenie zwinie się w kłębek w nogach gospodarzy. Ze stylizowanym na opuszczony magazyn lub fabrykę pomieszczeniem idealne komponuje się sofa loftowa. Charakterystyczną surowość nadają jej metalowe wstawki i zastosowane z umiarem ciemne dekory. Podkreślona neutralną kolorystyką tapicerki we wnętrzu prezentuje się szykownie, przy czym doskonale oddaje lekko przemysłowy klimat loftu.

Kanapa loftowa do salonu i gabinetu

W szykownej aranżacji salonu i domowego gabinetu doskonale odnajduje się kanapa w stylu loft. Chodny klimat wystroju każdego z tych pomieszczeń podkreśla prostota, neutralna kolorystyka, a także minimum zdobień charakterystyczne dla mebli loftowych. Jedyne co ma tutaj zastosowanie, to subtelne pikowanie na oparciu lub siedzisku. Kapitalnie współgrają ono również z popularnym stylem soft lofty.