Stoły i krzesła w stylu loftowym

(W tej kategorii znajduje się 7 produktów)

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
★★★★★
★★★★★

Stół rozkładany Fowiq

Cena 1 969 zł
Cena regularna 2 185 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -10%
★★★★★
★★★★★

Stół rozkładany Ulania 100

Cena 1 562 zł
Cena regularna 1 795 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -13%
  • Nowość
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Salon, kuchnia, jadalnia, a nawet gabinet, w tych pomieszczeniach doskonale sprawdzą się krzesła loft wraz ze stołami loftowymi. By jednak te meble dobrze wkomponowały się w industrialne wnętrza, muszą cechować się odpowiednią formą i doborem materiałów, z których zostały wykonane.

Najczęściej meble w stylu loftowym to połączenie drewna i metalu. Wykonane tak, by swoim wyglądem sprawiać wrażenie użytkowanych już wcześniej.

Stół loft

Stabilność to jego drugie imię. Stół loft na stale zagościł w naszych wnętrzach. Prostota i funkcjonalność te cechy zachwyciły wielu z nas. Wśród całej grupy mebli wyróżnia się z pewnością stół loftowy rozkładany. Doskonały na co dzień, ale także od święta, gdy odwiedzają nas znajomi.

Krzesła loftowe

Wiadomo, że dobry stół to nie wszystko. Do pełni szczęścia potrzebne są nam jeszcze krzesła loftowe. Ich solidne wykonanie i piękny wygląd to coś, co ubogaci wnętrze każdego pomieszczenia, w którym się znajdą. Proste wzornictwo i bogata gama kolorystyczna z pewnością znajda swoje miejsce w każdej aranżacji.

Stół lofy i krzesło loftowe w komplecie

Decyzja, czy krzesła i stół zakupisz razem, czy osobno należy do Ciebie. Można mieszać dowolnie, jednak gdy cenisz sobie szybkość, warto pokusić się o gotowe rozwiązania. Podobna kolorystyka i styl to z pewności zaleta takiego kompletu. Jeśli jednak lubisz łączyć, nic nie stoi na przeszkodzie, byś stworzył w mieszkaniu ciekawą mieszankę stylów, barw i faktur.