Więcej kolorów

Nowoczesny stół Vidariko 140x80

990 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Stół rozkładany A17-L 80x160x200

1 510 zł
Dostawa: od 25 do 35 dni roboczych

Stoły i krzesła w stylu loftowym

Salon, kuchnia, jadalnia, a nawet gabinet, w tych pomieszczeniach doskonale sprawdzą się krzesła loft wraz ze stołami loftowymi. By jednak te meble dobrze wkomponowały się w industrialne wnętrza, muszą cechować się odpowiednią formą i doborem materiałów, z których zostały wykonane.

Najczęściej meble w stylu loftowym to połączenie drewna i metalu. Wykonane tak, by swoim wyglądem sprawiać wrażenie użytkowanych już wcześniej.

Stół loft

Stabilność to jego drugie imię. Stół loft na stale zagościł w naszych wnętrzach. Prostota i funkcjonalność te cechy zachwyciły wielu z nas. Wśród całej grupy mebli wyróżnia się z pewnością stół loftowy rozkładany. Doskonały na co dzień, ale także od święta, gdy odwiedzają nas znajomi.

Krzesła loftowe

Wiadomo, że dobry stół to nie wszystko. Do pełni szczęścia potrzebne są nam jeszcze krzesła loftowe. Ich solidne wykonanie i piękny wygląd to coś, co ubogaci wnętrze każdego pomieszczenia, w którym się znajdą. Proste wzornictwo i bogata gama kolorystyczna z pewnością znajda swoje miejsce w każdej aranżacji.

Stół lofy i krzesło loftowe w komplecie

Decyzja, czy krzesła i stół zakupisz razem, czy osobno należy do Ciebie. Można mieszać dowolnie, jednak gdy cenisz sobie szybkość, warto pokusić się o gotowe rozwiązania. Podobna kolorystyka i styl to z pewności zaleta takiego kompletu. Jeśli jednak lubisz łączyć, nic nie stoi na przeszkodzie, byś stworzył w mieszkaniu ciekawą mieszankę stylów, barw i faktur.

Zobacz też:

krzesła loftowe,stoły loftowe

Stół z krzesłami – czyli jak wybrać odpowiedni model

Jak wybrać odpowiedni model oraz jak ustawić w mieszkaniu stół z krzesłami, by idealnie spełniały swoje funkcje? To zadanie, które nie należy do najłatwiejszych — zwłaszcza jeśli lubimy otwartą przestrzeń w mieszkaniu. Połączenia salonu z kuchnią, gdzie wyznaczona została także strefa jadalniana, króluje w dzisiejszych trendach aranżacyjnych. Ale co jeśli nasze wnętrze nie jest wystarczająco duże oraz ustawne?

Zobacz więcej

meble loftowe

Jak wybrać idealny zestaw do jadalni?

Stół to coś więcej niż mebel. To symbol pojednania, porozumienia i rodzinnego ogniska. Wokół stołu życie zawsze toczy się szybko i intensywnie, dlatego musi być solidny a przede wszystkim bardzo wygodny.Może stać się niesamowitą ozdobą salonu, bądź jadalni. Efektowne krzesła z powodzeniem zastąpią fotele, a stylowy stół będzie dopełnieniem całości.

Zobacz więcej

krzesła loftowe

10 nieznanych faktów o krzesłach

Krzesło to chyba jedyny mebel, który od wieków jest obiektem tak wielu eksperymentów z formą i funkcją, bo jeśli prześledzimy jego historię to zauważymy, że służyło ono nie tylko do siedzenia. Pierwsze krzesło, pewnie nie było najwygodniejsze, bo wykonane było z kamienia, dziś możemy spotkać krzesło rosnące na polu oraz takie, które samo dostawi się do biurka. Niby zwykły mebel, a budzi tyle emocji.

Zobacz więcej