Witryny loftowe

(W tej kategorii znajduje się 24 produktów)

Pokazano 1-24 z 24 pozycji
★★★★★
★★★★★

Krzesło Zefir XI

Cena 143 zł
Cena regularna 167 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -14%
  • W magazynie
Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Salon to miejsce, gdzie witryna najczęściej znajduje swoje zastosowanie, ale czy w salonie loft, który swoją ideę opiera na surowym, minimalistycznym wnętrzu, znajdzie się miejsce na dekoracyjną witrynę? Zdecydowanie tak! Pod warunkiem, że będzie ona spójna z pozostałymi elementami wyposażenia. Przeglądając ofertę mebli do salonu, zwróć uwagę, która kolekcja w stylu loft zawiera witrynę, dzięki temu nie będziesz musiał/a szukać i dopasowywać brakującej witryny do reszty aranżacji! Spójne wyposażenie wnętrza z pewnością uwydatni jego charakter!

Jaką witrynę wybrać do salonu loft?

Witrynę loft charakteryzuje zastosowana kolorystyka, a mianowicie powinna dominować faktura drewna oraz czerń, rzadziej biel lub szarość. Najczęściej loftowa witryna swoją konstrukcję opiera na metalowym stelażu lub nóżkach w kolorze czarnym. Zamiennie mogą być wykonane z drewna – wyglądają bardzo podobnie, a dzięki nim mebel jest lżejszy.  

Ponadto w witrynie loft często jest stosowane przydymione szkło, co całości nadaje nutę tajemniczości.  

 

W innych modelach możesz spotkać  fakturę drewna, która tworzy tło dla eksponowanych przedmiotów.  Zawartość witryny warto podkreślić oświetleniem LED, które często jest oferowane jako opcja dodatkowa. Sprawdź w specyfikacji, czy witryna oferuje oświetlenie LED.

Natomiast jeśli chcesz w swoim salonie zastosować wiszącą witrynę loft, szczególnie zwróć uwagę na jej kolory. Połączenie czerni z drewnem, z pewnością podkreśli jej charakter! Natomiast brak metalowych nóżek mogą zrekompensować metalowe uchwyty.