Zestawy mebli w stylu loftowym

(W tej kategorii znajduje się 58 produktów )

Pokazano 1-58 z 58 pozycji
Pokazano 1-58 z 58 pozycji

Wpisując się w postprzemysłowy kanon piękna zestawy mebli w stylu loftowym charakteryzują się prostotą. Powściągliwe zdobienia przeplatają się tu z surowością i neutralnymi kolorami. Takie połączenie sprawia, że pomieszczenie prezentuje się ciekawie, a co najważniejsze wiernie oddaje ducha loftu.

Praktyczny komplet mebli pokojowych w stylu loftowym – co powinien zawierać?

W stylowo urządzonej przestrzeni przyjemnie jest przebywać. Jeśli do tego jest ona funkcjonalna, mamy pewność, że wesprze wtedy, gdy będziemy z niej korzystali. Szukając najbardziej praktycznych elementów wyposażenia pokoju dziennego, skupmy się na tych, które stanowić będą odpowiedź na potrzeby nasze i innych członków rodziny.

Do najbardziej rozchwytywanych należą meble loftowe, które mają sporą ilość pojemnych schowków. W każdym pokoju, również w salonie, zawsze przydają się dyskretne skrzynki na różnego rodzaju akcesoria. Tym, na co warto zwrócić uwagę, są również otwarte półki. W praktyce przydają się tak na książki, jak i na podkreślające surowość wnętra bibeloty.

Stylowy wygląd zestawów loftowych

Komplety mebli loftowych zdominowane zostały przez głęboką czerń. Na ich wyglądzie piętno odciskają także przyjemne dla oka desenie imitujące drewno. Ten zgrany duet to flagowe barwy tętniących surowością aranżacji loftowych. Mile widziany jest tu również metal. Najczęściej stanowi stabilną podstawę elementów składających się na zestawy mebli.

W połączeniu ze ścianą z cegieł lub przemysłową strukturą betonu taki komplet uwydatnia najbardziej charakterystyczne cechy wnętrz loftowych.