Garderoba Bruno BGD104

455 zł 602 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Garderoba Tybury

595 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Garderoba Stelariso

1 049 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Garderoba Tavasz V

1 667 zł 1 755 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Garderoby loftowe

Gdy wchodzisz do domu, czy mieszkania, pierwszą czynnością, jaką wykonujesz, jest rozebranie płaszcza, kurtki oraz butów. Jest taki mebel, który wprowadzi ład i porządek. Tę funkcję pełni garderoba w przedpokoju. Oczywiście mebel ten może służyć także w innych pomieszczeniach. Doskonale sprawdzi się także w sypialni.

Garderoba loft, czy to dobry pomysł?

Styl loftowy łatwo połączyć z różnymi wystrojami naszych wnętrz. Garderoba loft idealnie trafi w gusta wielbicieli minimalizmu, ale spodoba się też takim osobom, które urządzają wnętrza w nieco bardziej klasycznym stylu. Wieszaki to podstawa takiego mebla. Ubrania, parasol czy inne rzeczy, które warto mieć pod ręką przed wychodzeniem z domu, swoje miejsce mają właśnie w garderobie. Funkcjonale są także półki na buty czy szufladki na przedmioty codziennego użytku.

Wieszak na ubrania loft to idealne rozwiązanie. Praktyczny i pomocny. Może pełnić także funkcję dekoracyjną. Jest pierwszym meblem, który widzimy, wychodząc do mieszkania. Zatem warto przemyśleć wybór i sprawić, że przedpokój, będzie urzekał swoim wyglądem. Pamiętaj, garderoba to konieczność w każdym budynku.

Zobacz też:

meble loftowe

Meble do przedpokoju. Rozwiązania za niewielkie pieniądze

Meble do przedpokoju, szczególnie te nowoczesne powinien wyróżniać dobry design i ciekawa forma. Połączenie tych cech już na progu pozwoli nam zaskoczyć witanych właśnie gości. Jednak nowoczesny nie zawsze ogranicza się wyłącznie do określenia stylu. Coraz częściej jest to synonim funkcjonalności i użyteczności. Zasada znajduje również swoje zastosowanie wśród mebli do przedpokoju.

Zobacz więcej

wieszak na ubrania w stylu loftowym

Mały przedpokój z szafą – aranżacje

Przedpokój jest pomieszczeniem, które w naszym codziennym życiu pełni co najmniej dwie istotne funkcje. Po pierwsze służy nam jako schowek na okrycia, buty i nierzadko również sprzęt sportowy. Po drugie jest przestrzenią, w której witamy odwiedzających nas gości. Zastanawiasz się jak na małej przestrzeni połączyć funkcjonalność z reprezentacyjnym wyglądem? Mam dla Ciebie kilka wskazówek! Ułatwią Ci one to, trzeba uczciwie przyznać, trudne zadanie.

Zobacz więcej

garderoba w przedpokoju

Funkcjonalne meble do przedpokoju. 4 propozycje.

Przedpokój to przeważnie małe oraz często nieustawne pomieszczenie, które odgrywa bardzo ważne role. Pierwsza z nich to funkcja reprezentatywna, która wita gości. A druga to poręczność. W przedpokoju powinny znaleźć się przedmioty, który zabieramy tuż przed wyjściem: czapki, parasol, klucze, czy torebka.

Zobacz więcej