Łóżko kontynentalne Biblarko
W magazynie
Więcej kolorów

Łóżko kontynentalne Bibiarko

2 905 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Łóżko kontynentalne Bogonita
W magazynie
Więcej kolorów

Łóżko kontynentalne Bogonita

2 900 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Więcej kolorów

Łóżko sypialniane Kler KE02

1 725 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych
Więcej kolorów

Łóżko Sarged SR09

1 600 zł
Dostawa: od 25 do 35 dni roboczych

Łóżko sypialniane Mins MS05

3 105 zł
Dostawa: do 10 dni roboczych

Łóżko sypialniane Galaxy 50/51/52

1 619 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Łóżko sypialniane Beta BT91/92

1 459 zł
Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Łóżka loftowe

Nowoczesne wnętrza cechują się prostotą, funkcjonalnością i estetyką. Jednym z najmodniejszych stylów aranżacyjnych stał się styl loftowy. Proste, geometryczne kształty i stonowane kolory świetnie odnajdą się w sypialni.

Łóżko, dzięki połączeniu faktury drewna oraz metalowych części, nabiera niebanalnego charakteru, a całość sprawia, że przyjemnie się w nim odpoczywa. Dobranie do łóżka innych mebli loftowych stworzy w sypialni modną i funkcjonalną przestrzeń do wypoczynku.

Poziom komfortu podwyższy łóżko loftowe w komplecie z materacem, który pozwoli na długi, efektywny sen każdej nocy. Twardość materaca należy dobrać pod osobiste preferencje, może on być twardy, średnio-twardy bądź miękki. Niezwykle przydatnym modelem w sypialni jest łóżko loft z pojemnikiem na pościel – takie rozwiązanie uporządkuje przestrzeń w pokoju. To idealne miejsce na dodatkową pościel, poduszki czy sezonowe ubrania.

Łóżko loftowe może przybierać inne, bardziej przytulne formy. Do stylu industrialnego również wpasują się łóżka tapicerowane o stonowanych barwach i prostej bryle. Najlepiej sprawdzą się te w kolorze szarym, beżowym lub czarnym. Ciekawe modele to te, które posiadają czarne, metalowe lub drewniane nóżki, które świetnie oddają styl loft.

Zobacz też:

salon w stylu lof

Styl loftowy – salon.

Styl loft to przede wszystkim twórcza wolność, łamanie dotychczasowych standardów oraz sięganie po niestandardowe rozwiązania. Jednak jest kilka podstawowych cech, które trzeba zachować, by uzyskać oczekiwany efekt. Sprawdź i dowiedz się co kryje w sobie styl loftowy!

Zobacz więcej

łóżka kontynentalne

Łóżko kontynentalne w sypialni – moda czy wygoda?

Łóżko kontynentalne to mebel, który najczęściej można spotkać w hotelowych pokojach. Ale nie tylko. Modele te cieszą się coraz większą popularnością wśród kupujących, którzy pragną je mieć na własność we własnej sypialni.

Zobacz więcej

Zieleń, granat, szarość – łóżko tapicerowane w topowych kolorach!

Wybór odpowiedniego łóżka do sypialni jest nie lada wyzwaniem. Jeśli nie wiesz jakie łóżko będzie najlepsze dla Ciebie, to przeczytaj ten artykuł. Rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości!

Zobacz więcej