Kolekcja Tikrote

Kolekcja Tikrote

(W tej kategorii znajduje się 16 produktów)

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

W trosce o Twoje dziecko, przedstawiamy kolejną propozycję – meble młodzieżowe Tikrote. Dzięki temu zestawowi umeblujesz niemal cały pokój swojej pociechy. Stworzysz miłą dla oka przestrzeń do codziennych szkolnych aktywności i twórczej zabawy.

Komplet mebli do pokoju młodzieżowego składa się z szafy, która pomoże posegregować ubrania, biurka idealnego do nauki i rozwijania zainteresowań oraz z regału na książki, zeszyty czy ozdoby. Ponadto model ten oferuje także szafkę wiszącą, służącą np. do eksponowania ulubionych pamiątek z wakacji. Ciekawym dodatkiem są również przystawki, dzięki którym powierzchnia do przechowywania znacząco się zwiększy. Liczne półki i szufladki sprawią, że zarówno dziewczyna jak i chłopak zapanują nad przedmiotami codziennego użytku.

Meble Tikrote to ponadczasowy styl. Stonowana kolorystyka wpasuje się w wiele projektów aranżacyjnych, dodając im świeżość i delikatności. Uchwyty w kolorze czarnym, doskonale uzupełniają całość, będąc elementem zarówno funkcjonalnym, jak i dekoracyjnym.