Biurka z regałem

Niezwykle funkcjonalny i stylowy mebel do biura i pokoju młodzieżowego. Elegancka i nowoczesna forma sprawia, że biurko z regałem wpisuje się w każdą aranżację. Efektowne wykorzystanie przestrzeni, dzięki dodatkowym półkom i schowkom. Stanowi również rewelacyjną ozdobę pomieszczenia. Pracuj i ucz się w komfortowych warunkach razem z biurkiem z regałem.

(W tej kategorii znajduje się 10 produktów)

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
★★★★★
★★★★★

Biurko Runoya

Cena 212 zł
Cena regularna 268 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
  • -21%
  • W magazynie
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Efektywnej organizacji przestrzeni do pracy i nauki sprzyjają biurka z regałem. Nowoczesne modele oferują przestronne miejsce na książki, zeszyty i przybory szkolne. Każda ze składających się na regał półek to także podręczna skrytka na dokumenty, skoroszyt z notatkami oraz wypełnione po brzegi segregatory. Jak deklarują wielbiciele naturalnych akcentów w przestrzeni biurowej, miejsc wystarczy również dla doniczek z kolorowymi kwiatami.

Ergonomiczne biurko z regałem na książki – jak wybrać?

Wybierając najlepsze dla siebie biurko z regałem na książki i potrzebne nam akcesoria w pierwszej kolejności kierujmy uwagę na wymiary mebla. Dopasowane do naszych potrzeb, a także do ilości wolnej przestrzeni spełni swoją funkcję, czyli będzie wygodnym miejscem do codziennej pracy i nauki. Wartym uwagi jest także wielkość blatu i ilość miejsca, jaką dysponuje regał. Proporcjonalnie do oczekiwań do dyspozycji mamy warianty bardziej lub mniej rozbudowane.

Praktycznemu wykorzystaniu oferowanej przez duże biurko z regałem przestrzeni służy starannie przemyślany układ półek. Poza ułożoną jedna nad drugą sekwencją, producenci przygotowali dla nas również bardziej urozmaicone warianty.

Biurka z regałem i szafką

Sympatię naszych klientów zaskarbiły sobie szczególnie modele łączące otwarte półki z zamykaną szafką. Dzięki drzwiczkom zyskujemy dyskretne miejsce do przechowywania mniej reprezentacyjnych przedmiotów. Ułożymy tu również rzeczy, wśród których łatwo tworzy się bałagan. Zamaskowane za drzwiczkami nie kłują w oczy, co więcej ułatwiają codzienną pracę.

Biurko z regałem i szufladami

Kolejną z rozchwytywanych opcji są biurka łączące regał z głębokimi szufladami. Te sprytnie zaprojektowane modele są rozchwytywane szczególnie przez tych, których celem jest urządzenie komfortowego stanowiska do pracy. Szeroki zakres schowków ułatwia segregację przyborów, a także oddzielenie dokumentów służbowych od przedmiotów, których używamy np. do realizacji swoich hobby i pasji.

Biurko z regałem dla dzieci & dorosłych

Potrzeby stawiane przed biurkami są bardzo szerokie, jednak najnowsze modele odpowiadają na większość z nich. Sprytnie łączą dorosłych i dzieci, dzięki czemu ten sam model świetnie sprawdzi się np. dla taty i dla córki.

Dysponując przestronnym blatem, zapewniają miejsce na komputer, książki i notatnik. Zmieszczą się tu również długopisy, flamastry i kolorowe kredki. Po zakończonej pracy każdy z używanych przez ciebie przedmiotów schowasz w przeznaczonym dla niego miejscu. Funkcjonalność to tylko jedna z ważnych dla biurek z regałem dla dzieci i dorosłych cech. Kolejną jest dobry styl, bo w końcu przyjemniej jest pracować w estetycznie urządzonej przestrzeni. Co znajdziemy w najnowszych trendach? Dominują jasne kolory i oryginalne zdobienia. Na pierwszy plan w trendach wybijają się także modele metalowe. Te mocno industrialne propozycje zyskują na coraz większej popularności.

Stabilne miejsce na szczycie obejmuje biurko z regałem białe – mowa tu zarówno o chłodnych, jak i ciepłych odcieniach tego wybarwienia. Oba świetnie komponują się z każdym wystrojem wnętrza. Sprawdzają się zarówno w nowoczesnych aranżacjach, jak również w klasycznych i industrialnych pomieszczeniach. Meble w białym kolorze mają jeszcze jedną ważną cechę – rozświetlają wnętrze i optycznie je powiększają.

Nowością w wyposażeniu biura i domu jest biurko z regałem loft. Charakterystyczne kolory, minimalistyczna bryła i surowość to kilka z cech, dzięki którym łatwo wypatrzymy właśnie inspirowane wnętrzem loftu biurko.