×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Filtry

Cena

od 
do 

Meble łazienkowe

tanie szafki łazienkowe wiszące,tanie meble łazienkowe sklep internetowy ,tanie meble łazienkowe

BEST SELLERS

Meble łazienkowe (23 produktów)

Meble łazienkowe

Urządzanie łazienki to nie lada wyzwanie. Na małej powierzchni musisz zmieścić meble łazienkowe, umywalkę, prysznic, toaletę, pralkę czy wannę. Ponadto spędzamy w łazience prawie dwa lata swojego życia i jak wyznaje 43 % ludzi, łazienka to jedyne miejsce, gdzie mogą być naprawdę sami. Z kolei 39 % osób chodzi do łazienki, aby pomyśleć.

Historia łazienek

„Brudno jak w Wersalu”, antyhigiena średniowiecza czy centrum towarzyskich spotkań. Jak widać, choć pierwowzory łazienek znane są 1000 p.n.e. u Egipcjan, Chińczyków i Kreteńczyków, to jej koleje losów były zgoła inne. Dziś łazienki to nie tylko miejsce higieny czy załatwiania naszych potrzeb fizjologicznych. Obecnie spełnia również funkcję domowego spa. Ważny dla nas jest jej wystrój oraz panująca atmosfera.

Meble łazienkowe

Prawidłowo dobrane meble łazienkowe sprawi, że pomieszczenie to będzie dobrze zorganizowane. Ponadto znalezienie rzeczy w przychodziło z łatwością. Rodzinna łazienka będzie potrzebowała więcej miejsca niż toaleta dla gości. Schludnie urządzona łazienka będzie wydawać się bardziej luksusowa niż ta zagracona. Bez względu na to, jak duże masz pomieszczenie.

Meble łazienkowe stojące i wiszące

Elementy do łazienki wolnostojące są idealnym rozwiązaniem, aby zaaranżować pomieszczenie, które w dowolnym momencie możesz zmienić. Meble do łazienki stojące to wygodny sposób, ponieważ problem wiercenia i wieszania szafek odchodzi w niepamięć. Jednakże meble łazienkowe wiszące to łatwy sposób, by w trakcie mycia podłóg dotrzeć do każdego zakamarka.

Tanie meble łazienkowe

Oferujemy meble łazienkowe w atrakcyjnych cenach. Znajdź zestaw z szafkami umywalkowymi, lustrami, czy też słupkami wysokimi i niskimi na każdą kieszeń. W sklepie internetowym Mirjan24 znajdziesz niedrogie meble w dobrej jakości, które posłużą wiele lat.

Jakie meble do małej łazienki?

Łazienka jest często najmniejszym pomieszczeniem, dlatego też oszczędność miejsca jest ważnym aspektem. Szafki łazienkowe modułowe i wolnostojące dają większą elastyczność w projektowaniu. Dzięki nim nie ważne, czy jest mała łazienka czy duża, prosta czy pełna zakamarków, nasze meble stanowią eleganckie i rozwiązanie dla Twojej łazienki.

Gwarancja na cały asortyment wynosi 24 miesiące.

Zobacz też:

mała łazienka

Mała łazienka w bloku

Mała, nieustawna – taka jest właśnie łazienka w bloku. Jak ją urządzić by była praktyczna i piękna? O tym jak urządzić małą łazienkę przeczytasz w naszym wpisie.

Zobacz więcej

modna łazienka

Nowoczesna łazienka

Trendy aranżacyjne z roku na rok ulegają zmianie. Jak więc urządzić łazienkę, by nigdy nie wychodziła z mody? Przeczytaj na naszym blogu!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: