Wybierz parametry:

Cena

190 zł - 1070 zł

Meble łazienkowe

meble do łazienki,meble łazienkowe,komplet mebli do łazienki,nowoczesna łazienka,szafki łazienkowe

BEST SELLERS

Meble łazienkowe (20 produktów)

Meble łazienkowe

Urządzanie łazienki to nie lada wyzwanie. Na małej powierzchni musisz zmieścić meble łazienkowe, umywalkę, prysznic, toaletę, pralkę czy wannę. Ponadto spędzamy w łazience prawie dwa lata swojego życia i jak wyznaje 43 % ludzi, łazienka to jedyne miejsce, gdzie mogą być naprawdę sami. Z kolei 39 % osób chodzi do łazienki, aby pomyśleć.

Historia łazienek

„Brudno jak w Wersalu”, antyhigiena średniowiecza czy centrum towarzyskich spotkań. Jak widać, choć pierwowzory łazienek znane są 1000 p.n.e. u Egipcjan, Chińczyków i Kreteńczyków, to jej koleje losów były zgoła inne. Dziś łazienki to nie tylko miejsce higieny czy załatwiania naszych potrzeb fizjologicznych. Obecnie spełnia również funkcję domowego spa. Ważny dla nas jest jej wystrój oraz panująca atmosfera.

Meble łazienkowe

Prawidłowo dobrane meble łazienkowe sprawi, że pomieszczenie to będzie dobrze zorganizowane. Ponadto znalezienie rzeczy w przychodziło z łatwością. Rodzinna łazienka będzie potrzebowała więcej miejsca niż toaleta dla gości. Schludnie urządzona łazienka będzie wydawać się bardziej luksusowa niż ta zagracona. Bez względu na to, jak duże masz pomieszczenie.

Meble łazienkowe stojące i wiszące

Elementy do łazienki wolnostojące są idealnym rozwiązaniem, aby zaaranżować pomieszczenie, które w dowolnym momencie możesz zmienić. Meble do łazienki stojące to wygodny sposób, ponieważ problem wiercenia i wieszania szafek odchodzi w niepamięć. Jednakże meble łazienkowe wiszące to łatwy sposób, by w trakcie mycia podłóg dotrzeć do każdego zakamarka.

Tanie meble łazienkowe

Oferujemy meble łazienkowe w atrakcyjnych cenach. Znajdź zestaw z szafkami umywalkowymi, lustrami czy też słupkami wysokimi i niskimi na każdą kieszeń. W sklepie internetowym Mirjan24 znajdziesz niedrogie meble w dobrej jakości, które posłużą wiele lat.

Jakie meble do małej łazienki?

Łazienka jest często najmniejszym pomieszczeniem, dlatego też oszczędność miejsca jest ważnym aspektem. Szafki łazienkowe modułowe i wolnostojące dają większą elastyczność w projektowaniu. Dzięki nim nie ważne, czy jest mała łazienka czy duża, prosta czy pełna zakamarków, nasze meble stanowią eleganckie i rozwiązanie dla Twojej łazienki.

Gwarancja na cały asortyment wynosi 24 miesiące.

Zobacz też:

Modna łazienka

Ostatnie komentarze klientów: