zestaw stół z krzesłami,stół rozkładany,wygodne krzesło,zestaw do kuchni,zestaw do jadalni,stół do kuchni,krzesła do jadalni,stoły do jadalni

Stoły i krzesła(133 produktów)

na stronę

Stół z krzesłami dla 6 osób - RK051

1 659 zł 2 370 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Stół z krzesłami dla 6 osób - RK052

1 659 zł 2 370 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Zestaw stół Edward + 4 krzesła K214

2 464 zł 2 899 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Stół z 6 krzesłami - RK017

1 795 zł 2 272 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Stół i krzesła RK023

1 779 zł 2 437 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Stół i krzesła dla 6 osób RK008

1 869 zł

Dostawa: do 21 dni roboczych

Stół z 6 krzesłami - RK027

3 739 zł

Dostawa: do 21 dni roboczych

Stół z 6 krzesłami - RK028

3 579 zł 4 903 zł

Dostawa: do 21 dni roboczych

Stylowy stół z 6 krzesłami RK040

3 329 zł

Dostawa: do 21 dni roboczych

Stoły i krzesła

Chyba żaden dom nie obędzie się bez solidnego stołu, który zgodnie z naszą tradycyjną gościnnością powinien pomieścić wielu gości oraz ogrom potraw. Są one stałym i ważnym punktem w ognisku domowym, ponieważ to tu spędzamy czas posiłków, świętowania i radości. Stylowy i solidny zestaw jest marzeniem każdej pani domu. Odpowiednio dobrany może ożywić salon lub jadalnię, nadać pomieszczeniu charakteru, stworzyć doskonałą atmosferę do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Choć lata 90-te przyniosły nowoczesne projekty takie jak wyspa i hokery, które są rozwiązaniem raczej doraźnym, to w niczym nie zastąpią one tradycyjnego stołu z krzesłami. Zwracając uwagę na kilka elementów, dokonamy trafnego wyboru a zestaw będzie nam służył przez wiele lat. Choć stół i krzesła towarzyszą nam od wieków, technologia, jaką teraz dysponujemy, pozwala na stworzenie szerokiego asortymentu oraz łączenia różnych materiałów takich jak drewno, metal czy szkło.

Stylowa aranżacja

Niekwestionowanie stółkrzesła powinny pasować do wnętrza, w pewnym stopniu zdefiniuje styl, jakim będziemy się kierować. Na nic zda się najsłynniejszy projekt, jeśli nie będzie tworzył harmonijnej całości resztą wnętrza. Klasykiem designu są stoły drewniane, które w odpowiedniej formie będą pasowały zarówno do stylu nowoczesnego, jak i tradycyjnego.

Między funkcjonalnością a trendami

Oprócz walorów estetycznych najważniejszą cechą powinna być jakość materiałów i wykonanie, solidna konstrukcja oraz dbałość o szczegóły podczas produkcji sprawią, że taki zestaw będzie nam z powodzeniem służył przez wiele lat:
• Wybierając zestaw, należy zwrócić uwagę, aby był wykonany z drewna bukowego, które jest najlepszym surowcem do tego typu mebli, a zawdzięcza to takim jego właściwościom jak twardość i odporność na uszkodzenia,
• Stół z krzesłami to coś więcej niż element wystroju wnętrz, powinien być on również wygodny. Dużą uwagę powinniśmy zwrócić na oparcia oraz siedzisko, odpowiednia ilość pianki na tych elementami pozwoli na cieszenie się ze spotkań przy stole. Warto wybierać krzesła z obiciem na oparciu, co zapewni komfort długiego biesiadowania,
• Praktycznym rozwiązaniem jest zakup stołu rozkładanego, który na co dzień będzie zajmował małą powierzchnię, a w razie wizyty gości będziemy mogli zapewnić odpowiednią ilość miejsc, bez dokładania dodatkowych stołów,
• Przewidując wielkość zakupionego stołu, powinniśmy wziąć pod uwagę, aby każdy gość miał przeznaczone 60 cm miejsca wzdłuż stołu, a jego optymalna wysokość musi oscylować między 72 a 75 cm. Jeśli zestaw jest usytuowany w kuchni i służy nam jako codzienne miejsce do spożywania posiłków. Najlepiej do obicia siedziska i oparcia posłuży ekoskóra, której właściwości pozwolą w razie potrzeby łatwo ją wyczyścić,
• Ważną sprawą jest przestrzeń, jaką pozostawiamy wokół stołu, która powinna być na tyle duża, aby można było podać jedzenie każdemu biesiadnikowi w łatwy sposób, a wstawanie od niego nie powinno sprawiać żadnych trudności.
• W małych pomieszczeniach sprawdzi się lepiej stół owalny lub okrągły, który zajmuje mniej miejsca.

Trzymając się podstawowych zasad wyboru praktycznego zestawu, będziemy mieli pewność, że zakup będzie nam dobrze służył oraz nie wyjdzie z mody. Nasza firma postawiła na solidne wykonanie oraz ponadczasowe drewno, jednocześnie pamiętając o indywidualnym stylu, poprzez możliwość wyboru odpowiedniej tkaniny czy wybarwienia drewna z szerokiej oferty. Pamiętajmy również o dodatkach, a detale w stylu DIY i odpowiednie oświetlenie pozwoli na stworzenie niesamowitej atmosfery do wspólnego biesiadowania i zacieśniania więzi między rodziną czy przyjaciółmi. Decydując się na meble z naszej oferty, mają Państwo pewność, że zestaw jest odpowiednio skomponowany pod względem optymalnych wymiarów oraz kolorystyki.

Zobacz też:

zestaw do jadalni

Idealny zestaw do jadalni

Jadalnia jest miejscem do spożywania posiłków, spotkań ze znajomymi i rozmów w rodzinnym gronie. Coraz częściej jest ona także częścią kuchni bądź salonu. Jak wybrać zestaw, by wkomponował się w każde pomieszczenie?

Zobacz więcej

dekoracja stołu

Jak udekorować stół?

Brak Ci pomysłu na dekorację stołu? Nie wiesz jak go udekorować na wielką uroczystość? Zajrzyj do naszego wpisu i czerp inspirację!

Zobacz więcej

krzesła

Krzesło ikoną stylu

Jak wiadomo, krzesło od wielu pokoleń służy do siedzenia. Jednak czy wiesz, że krzesło może stać się również ikoną stylu?

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: