BEST SELLERS

Zestawy wypoczynkowe(59 produktów)

Komplet wypoczynkowy Banco Pic 3+2+1

5 095 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Zestaw wypoczynkowy Portin II

2 215 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Zestaw wypoczynkowy Portin I

2 775 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Zestaw wypoczynkowy Alaska

3 105 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Zestaw wypoczynkowy Perfekt Lux 3+1+1

2 739 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Komplet wypoczynkowy Perfekt 3+1+1

2 739 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Komplet wypoczynkowy Danny 3+2+1

3 225 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Zestaw tapicerowany Cindy

4 535 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Zestaw tapicerowany Andrea

3 349 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Zestaw wypoczynkowy Ensit 3+2

2 435 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Zestaw wypoczynkowy Danny 3+2

2 510 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Zestaw wypoczynkowy Frog 3+2+1

4 705 zł

Dostawa: 9-10 tygodni

Zestaw do salonu Debora 3+1+1

2 375 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Zestaw wypoczynkowy Debora 3+2

2 595 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Zestaw tapicerowany Denim 2+1+1

2 879 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Zestaw tapicerowany Denim 3+1+1

3 069 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Zestaw tapicerowany Denim 3+2+1

3 409 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Zestawy wypoczynkowe

Zestawy wypoczynkowe to kompozycja odpowiednio dobranych modułów. To właśnie one stworzą miłe i komfortowe miejsce do odpoczynku.
Każdy pragnie, aby wybrany zestaw był idealny, mega funkcjonalny i zachwycał gości. Wybór odpowiedniego kompletu wypoczynkowego nie jest łatwy, a różnorodność wzorów przyprawia o zawrót głowy. Tak szeroka oferta, pozwoli dopasować zestawy wypoczynkowe do każdego stylu. Trafiamy w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy meble obite ekoskórą, tkaniną przyjemną w dotyku, jak również w wielu innych opcjach. Zestawy wypoczynkowe są praktyczne w małych pomieszczeniach, będąc ich głównym elementem, jak i również w dużych wnętrzach zachwycą i uświetnią aranżację.

Komplety wypoczynkowe

Prezentowane komplety wypoczynkowe znacznie różnią się od siebie, kolorem, wzorem, wysokością, szerokością itp. Każdy zestaw jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór kompletów od małych po bardzo duże. Część kompletów posiada funkcję spania, natomiast część jest pozbawiona tej funkcji. Nowoczesne komplety wypoczynkowe składają się z sofy i dodatków, są pięknie przyozdobione, a niekiedy bardzo minimalistyczne. Klasyczne komplety wypoczynkowe zawierają w zestawie: narożnik oraz fotele bądź pufy. Poszczególne zestawy całkowicie spełniają swoje funkcje, ciesząc z użytkowania każdego dnia.

Podsumowanie

Szeroki asortyment pozwala na swobodny wybór idealnego zestawu wypoczynkowego do Twojego domu. Komplet wypoczynkowy dzięki temu, że każdy element jest osobnym modułem, pozwala na ustawienie mebli w wielu kombinacjach, zależne jest to tylko i wyłącznie od wyobraźni urządzającego.
Różnorodność kolorów jest ogromnym atutem mebli wypoczynkowych. Mamy świadomość tego, że potrzeby każdego człowieka są inne i dlatego też staramy się projektować tak ofertę, aby znalazły się tu meble spełniające wszelkie wymagania. Stylowe zestawy wypoczynkowe, to naprawdę dobry wybór. Swoim wyglądem zachwycają, a praktycznością zaskakują. Na wszystkie meble z naszej oferty oferujemy 24 miesiące gwarancji, a dostawa jest całkowicie darmowa.

Zobacz też:

Meble tapicerowane do salonu

Sofa za mniej niż 1000 zł

Jesteś zmuszona wymienić zużytą sofę na nową? Masz mocno ograniczony budżet? Z nami to nie problem! W tym wpisie pokażemy Ci, sofy i kanapy do 1000 zł!

Zobacz więcej

Meble tapicerowane

Meble tapicerowane w salonie

Salon jest miejscem w którym wypoczywamy, spędzamy wolne chwile z rodziną, a także spotykamy się z przyjaciółmi. Ważny jest więc wybór mebli tapicerowanych, tak by nigdy, dla nikogo nie brakło miejsca, by wszyscy mogli cieszyć się ze wspólnie spędzonych chwil.

Zobacz więcej

Różnica między kanapą a wersalką

Kanapa czy wersalka?

A czy Ty wiesz, jaka różnica jest pomiędzy kanapą a wersalką? Jeśli nie, to koniecznie musisz przeczytać ten wpis!

Zobacz więcej

Jak wyczyścić kanapę?

Jak wyczyścić kanapę? Domowe sposoby i profesjonalne środki

Jeśli szukasz prostych i skutecznych sposobów na czyszczenie kanapy, narożnika i foteli, bez dzwonienia po profesjonalną firmę, to dobrze trafiłaś! Miłej lektury!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: