×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Meble systemowe

(287 produktów)
na stronę

Meble systemowe

Aranżacja salonu lub innego pokoju dziennego to duże wyzwanie. Pomieszczenie takie powinno spełniać szereg różnych cech. Salon oprócz tego, że jest miejscem do wypoczynku powinien być także miejscem funkcjonalnym i przyjaznym. Niesamowicie trudno jest dobrać meble, które odpowiadają naszym wymaganiom, a dodatkowo wpisują się w wielkość i wygląd pomieszczenia.

Oferujemy meble systemowe, których wygląd jest nowoczesny, surowy i prosty, a także meble klasyczne, które sprawią, że pomieszczenie będzie spokojne i przytulne.
Nasza oferta to gotowe zestawy mebli, jak również pojedyncze elementy, które zapewniają stworzenie indywidualnego i niepowtarzalnego zestawu. Oferowane przez nas meble to przekrój przez fronty w wysokim połysku, klasyczne kolory, jak czerń i biel, a także drewniane desenie. Posiadamy też meble dla wielbicieli niekonwencjonalnych mebli - odważna kolorystyka zapewni unikalny wygląd Twojego pomieszczenia.
Nasze meble systemowe to komplety, w których skład wchodzą komody, szafki RTV, półki, a także witryny. Posiadamy witryny z oświetleniem LED w standardzie, a także takie, do których można je dokupić. Oświetlenie tworzy niesamowity klimat w każdym pomieszczeniu. 

Zobacz też:

Meble do salonu Zigo

System Zigo – meble do nowoczesnego salonu

Szukasz uniwersalnych i wielofunkcyjnych mebli do salonu? Zobacz nowoczesny system Zigo. Więcej na naszym blogu.

Zobacz więcej

mele w różnych stylach

Meble do salonu w różnych stylach

Meble to inwestycja na długie lata. Wspaniale ocieplają wnętrza i dodają przytulności. Bez nich wnętrza wydają się ubogie, puste i zimne.

Zobacz więcej

łóżko do sypialni

Jasne meble pokojowe do 1000 zł

Nie wiesz, jak tanio urządzić swój salon? Szukasz tanich rozwiązań w umeblowaniu mieszkania? Koniecznie musisz zobaczyć nasz wpis!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: