BEST SELLERS

Szafka RTV Milano I

247 zł 353 zł

 • uniwersalna kolorystyka
 • kompaktowe rozmiary
 • pojemne szafki i półka

Szafki RTV

(172 produktów)

Szafki RTV

Chyba nie ma salonu, gdzie nie pojawiłby się stolik na telewizor, czy też szafka RTV. Niegdyś przed epoką Telewizji, w salonach ustawialiśmy komody, których blat służył do celów dekoracyjnych . Wraz z rozwojem techniki i pojawieniem się w latach 20-tych XX w. radioodbiorników przetwarzających ruchomy obraz, zaczęły pojawiać się stoliki RTV.

Ich rozmiary nie były imponujące, bo same odbiorniki osiągały, bagatela, 19 cali. Czasem sam telewizor posiadał nóżki tak, jak np. kineskopowy model Mona Lisa.
Szafka pod telewizor towarzyszyła nam od naszej pierwszej seryjnie produkowanej Wisły, przez kolorowy Rubin, aż po teraźniejsze super płaskie telewizory LCD.

Zalety szafki i stolika RTV

Niezależnie od tego, czy swój najnowszy telewizor wieszasz na ścianie, czy stawiasz na meblu, musisz się zastanowić nad stolikiem lub szafką. Jest ku temu kilka powodów:

 • zyskasz miejsce na wszelkie dekodery, odtwarzacze DVD czy konsole,
 • nie zaburzysz proporcji,
 • schowasz kable, kontakty i przewody,

Czy wybrać szafkę RTV stojącą, czy wiszącą?

Wiesz już, w jakim stylu wybierzesz szafkę pod telewizor, jednak boisz się że lewitujący mebel wraz z wiszącym telewizorem będzie wyglądał co najmniej dziwnie?

  • szafka RTV wisząca nadaje lekkości dzięki pozbyciu się topornych cokołów, czy nóżek,
  • łatwy dostęp do powierzchni podczas mycia podłogi,
  • pamiętaj, aby szafka nie była mniejsza od szerokości telewizora,
  • kino domowe i telewizor stojące na szafce mogą być zbyt ciężkie, sprawdź nośność.
  • szafkę stojącą możesz w dowolnym momencie przemeblować,
  • wysokie, drewniane nóżki w szafce pod telewizor nadadzą lekkości podobnie, jak zawieszenie jej na ścianie.

Wybierz swoją szafkę lub stolik RTV

Postaw kropkę nad „i”. Wybierz szafkę lub stolik pod telewizor w swoim stylu. Nasza oferta zapewnia wybór szafek nowoczesnych, tradycyjnych i skandynawskich. Znajdziesz u nas szafki RTV w najmodniejszych kolorach takich jak biały, czarny, a także modne wybarwienia drewna.

Bez względu na to, czy posiadasz swój wysłużony kineskop, a może już zastanawiasz się nad telewizorem OLED, w naszej ofercie znajdziesz swoją wymarzoną szafkę RTV do salonu.

Zobacz też:

Szafka pod telewizor

Telewizor w salonie. Szafka RTV czy ściana?

Każdy telewizor w zestawie ma dołączoną stopkę, na której stawia się telewizor, jednak uchwyt w większości przypadków musisz zakupić we własnym zakresie. Pokazuje to, że najczęściej wybieramy opcję ustawienia odbiornika na szafce. Dlaczego?

Zobacz więcej

Szafka RTV - propozycje

Szafki RTV – 5 propozycji.

Szafki RTV w salonie to nieodłączny towarzysz sprzętu elektronicznego. Chcesz wiedzieć więcej o wybranych szafkach pod telewizor? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zobacz więcej

salon - propozycje

Szybka metamorfoza salonu – meble już nawet w 5 dni!

Salon to pomieszczenie, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Nie tylko podczas wypoczynku czy relaksu, ale także, gdy pojawiają się goście. Dobrze, więc jeśli to pomieszczenie jest urządzone funkcjonalnie, a przede wszystkim pięknie.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: