×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

BEST SELLERS

Szafki RTV

(132 produktów)
na stronę
Szybka dostawa

397 zł 529 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

wykonana w stylu skandynawskim posiada fronty w połysku wyposażona w drewniane nóżki

Szafki RTV

Chyba nie ma salonu gdzie nie pojawiłby się stolik na telewizor, czy też szafka RTV. Niegdyś przed epoką Telewizji, w salonach ustawialiśmy komody, których blat służył do celów dekoracyjnych . Wraz z rozwojem techniki i pojawieniem się w latach 20-tych XX w. radioodbiorników przetwarzających ruchomy obraz, zaczęły pojawiać się stoliki RTV.

Ich rozmiary nie były imponujące, bo same odbiorniki osiągały, bagatela, 19 cali. Czasem sam telewizor posiadał nóżki tak, jak np. kineskopowy model Mona Lisa. Szafka pod telewizor towarzyszyła nam od naszej pierwszej seryjnie produkowanej Wisły, przez kolorowy Rubin, aż po teraźniejsze super płaskie LCD.

Zalety szafki i stolika RTV

Niezależnie od tego czy swój najnowszy telewizor wieszasz na ścianie czy stawiasz na meblu, musisz się zastanowić nad stolikiem lub szafką. Jest ku temu kilka powodów:

 • zyskasz miejsce na wszelkie dekodery, odtwarzacze DVD czy konsole,
 • nie zaburzysz proporcji,
 • schowasz kable, kontakty i przewody,

Czy wybrać szafkę RTV stojącą, czy wiszącą?

Wiesz już w jakim stylu wybierzesz szafkę pod telewizor, jednak boisz się że lewitujący mebel wraz z wiszącym telewizorem będzie wyglądał co najmniej dziwnie?

  • szafka RTV wisząca nadaje lekkości dzięki pozbyciu się topornych cokołów, czy nóżek,
  • łatwy dostęp do powierzchni podczas mycia podłogi,
  • pamiętaj, aby szafka nie była mniejsza od szerokości telewizora,
  • kino domowe i telewizor stojące na szafce mogą być zbyt ciężkie, sprawdź nośność.
  • szafkę stojącą możesz w dowolnym momencie przemeblować,
  • wysokie, drewniane nóżki w szafce pod telewizor nadadzą lekkości podobnie, jak zawieszenie jej na ścianie

Wybierz swoją szafkę lub stolik RTV

Postaw kropkę nad „i”. Wybierz szafkę lub stolik pod telewizor w swoim stylu. Nasza oferta zapewnia wybór szafek nowoczesnych, tradycyjnych i skandynawskich. Znajdziesz u nas szafki RTV w najmodniejszych kolorach takich, jak biały, czarny, a także modne wybarwienia drewna.

Bez względu na to czy posiadasz swój wysłużony kineskop, a może już zastanawiasz się nad telewizorem OLED, w naszej ofercie znajdziesz swoją wymarzoną szafkę RTV do salonu.

Zobacz też:

Szafki rtv

Nowoczesne i skandynawskie szafki RTV

Nie możesz się zdecydować, czy wybrać: nowoczesną szafkę RTV, a może coś w stylu skandynawskim? W tym wpisie pokażemy Ci co jest teraz na TOPIE!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: