Toaletki

Toaletka do sypialni ułatwia codzienną pielęgnację i nakładanie makijażu. Wspólnie z lustrem i wygodnym krzesłem toaletka w sypialni stanowi świetną bazę kobiecej strefy beauty. Co więcej sypialnia z toaletką zwiększa funkcjonalność, a także wspiera efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Białe biurko i toaletka Heron

435 zł
 • praktyczne szuflady
 • odporne na zarysowania
 • system bezuchwytowy

do 5 dni roboczych

Sprawdź

Konsola Mijano MT104

770 zł
 • ciekawa faktura frontów
 • pojemne szuflady
 • minimalistyczne uchwyty

do 5 dni roboczych

Sprawdź

(W tej kategorii znajduje się 17 produktów )

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Konsola Baridos

285 zł Cena regularna 335 zł Cena
★★★★★
★★★★★
 • -15%

Konsola Trelonto

523 zł Cena regularna 615 zł Cena
★★★★★
★★★★★
 • -15%

Konsola Anaser

305 zł Cena regularna 359 zł Cena
★★★★★
★★★★★
 • -15%
Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Toaletki do sypialni stały się nieodłącznym elementem każdej kobiecej sypialni. Wpływa na to kilka powodów. Pierwszym z nich jest „Strefa kobiety” - sypialnia to często miejsce, które trzeba dzielić z partnerem. Przez co nie może ona być w 100% taka, o jakiej marzy kobieta. Odcienie różu, motywy kwiatowe oraz błyskotki muszą ustąpić bardziej stonowanym, uniwersalnym kolorom i dekoracjom. Natomiast toaletka będzie tworzyć miejsce tylko dla kobiety, według jej wyobrażenia i poczucia estetyki.

Ponadto każda kobieta posiada swoje skarby, które należy odpowiednio przechować lub wyeksponować. Wśród nich jest oczywiście biżuteria. Wybierając toaletkę z szerokim blatem biżuterię możesz wyeksponować za pomocą specjalnych stojaków lub szkatułek. A jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca na przechowywanie np. kosmetyków to warto wybrać model toaletki, który posiada szuflady lub szafki.

Toaletka do sypialni z lustrem

Trudno wyobrazić sobie toaletkę bez lustra. To właśnie lustro sprawia, że kobieta może poczuć się piękna i pewna siebie. Lustro umożliwia również wykonywanie starannego makijażu, bez oczekiwania na to, aż zwolni się łazienka. Toaletka z lustrem to również doskonały sposób na optyczne powiększenie pomieszczenia oraz rozświetlenie sypialni.

A jeśli mówimy już o rozświetleniu to poniżej kilka wskazówek na to, jak oświetlić toaletkę z lustrem. Przydadzą się one szczególnie w chwili wykonywania makijażu.

Jak oświetlić sypialnianą toaletkę z lustrem

 • Zadbaj o równomierne oświetlenie twarzy, montując dwa źródła światła po obu stronach lustra na wysokości twarzy osoby siedzącej, czyli 110-120 cm od podłogi. Optymalna odległość między lampami to 75 cm.
 • Postaw toaletkę przodem do okna- światło dzienne najlepiej nadaje się do robienia makijażu.
 • W małym pokoju możesz postawić toaletkę tyłem do okna, naprzeciwległej ścianie, tak aby światło z okna odbijało się od lustra.
 • Światło do oświetlenia lustra powinno mieć chłodną temperaturę o barwie dziennej 5000-6500K i wskaźniku oddawania barw Ra minimum 80%. (Współczynnik oddawania barw określa, jak wiernie postrzegamy kolory. Im jest wyższy, tym barwy są lepiej oddawane).
 • Wybierz lampy z kloszami z mlecznego szkła lub jasnymi, jednobarwnymi abażurami.
 • Powinno się znaleźć w pobliżu gniazdko elektryczne, które przyda się np. do suszarki do włosów.

Biurko z toaletką w sypialni

Nowoczesne toaletki często pełnią dwie funkcje. Pierwsza z nich to miejsce do wykonywania makijażu. W tym celu niezbędne będzie lustro oraz odpowiednie oświetlenie. Natomiast druga funkcja toaletki to „domowe biuro” w tym miejscu możesz nie tylko wykonywać makijaż, ale również pracować. Biurko z toaletką to coraz popularniejsze rozwiązanie. W takiej sytuacji lustro może być chowane w blacie biurka lub zawieszone nad nim. Natomiast biżuteria oraz kosmetyki znajdą swoje stałe miejsce w szufladach i szafach, a blat biurka zostanie przeznaczony do codziennej pracy.