stół,stół rozkładany,stoły do kuchni,stoły do jadalni,krzesła,krzesła kuchenne,zestaw do kuchni

Stoły i krzesła(116 produktów)

na stronę

Stoły i krzesła

Stoły i krzesła to elementy przeznaczone do kuchni, jadalni, a nawet salonu. Sprawdzą się idealnie w każdym z tych miejsc. Komplety stołów i krzeseł stwarzają komfortowe miejsce do spożywania posiłków w gronie rodzinnym, a także do przyjmowania gości. Wspólne spędzanie czasu przy wygodnym zestawie krzeseł i stołu sprzyja nawiązywaniu relacji, pozytywnym spotkaniom rodzinnym i towarzyskim, a także miłej atmosferze.

Oferujemy szeroki wybór krzeseł i stołów. Zaplanowanie przestrzeni, w której będzie znajdował się stół i krzesła to ważna decyzja. Musi być to ustawienie komfortowe w codziennym funkcjonowaniu. Nasza oferta zawiera duże i małe stoły, mieszczące przy sobie różną ilość krzeseł - 4, 6, a nawet 12. Proponujemy także zakup stołów rozkładanych, które w mniejszej wersji idealnie będą spisywały się na co dzień, natomiast w przypadku spotkań rodzinnych lub towarzyskich doskonale sprawdzą się w swojej powiększonej wersji. 

Nasz asortyment to stoły klasyczne i rozkładane, a krzesła klasyczne, drewniane, jak i tapicerowane. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zobacz też:

zestaw do jadalni

Jak wybrać idealny zestaw do jadalni?

Stół to coś więcej niż mebel. To symbol pojednania, porozumienia i rodzinnego ogniska. Chcesz wybrać ten jeden, jedyny i niepowtarzalny? Sprawdź co proponujemy!

Zobacz więcej

Krzesła

10 nieznanych faktów o krzesłach

Krzesło to chyba jedyny mebel, który od wieków jest obiektem tak wielu eksperymentów z formą i funkcją, bo jeśli prześledzimy jego historię to zauważymy, że służyło ono nie tylko do siedzenia.

Zobacz więcej

Krzesło Thonet

Jak zmienić przeciętne krzesło w ikonę stylu?

Krzesło, na którym siedziały miliony. Krzesło nr 14, dziś znane pod nr 214. Niezwykle lekkie, proste i wytrzymałe - krzesło Thonet. Sprawdź jak wygląda!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: