Hokery

(W tej kategorii znajduje się 2 produktów )

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Komplet dwóch hokerów Archie 628-0

570 zł Cena
Czas dostawy: do 5 dni roboczych
★★★★★
★★★★★
  • W magazynie

Hoker tapicerowany z oparciem Brizot

430 zł Cena
Czas dostawy: od 20 do 25 dni roboczych
★★★★★
★★★★★
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

W nowoczesnych aranżacjach kuchennych możemy coraz częściej spotkać wyspy kuchenne, które pełnią zarówno funkcję dodatkowej przestrzeni do przygotowywania dań, jak i miejsce typu „bar” gdzie można usiąść i zjeść śniadanie, czy przygotowywać obiad w trakcie rozmowy z przyjaciółmi, czy rodziną. Zastosowanie tego typu wyspy dobrze wpływa na organizację pomieszczenia, sprawiając, że wszystko jest pod ręką.

Wymiary wyspy są często nieco wyższe niż standardowych szafek, co ma ułatwić przygotowanie potraw w pozycji stojącej i płynne poruszanie się między szafkami. Blat umieszczony na wyższej wysokości wymaga specjalnych krzeseł – tzw. hokery.

Hokery kuchenne

Hokery kuchenne, znane również ponad nazwą "krzesła barowe" występują w różnych wariantach stylistycznych, co pomaga dobrać odpowiedni model do aranżacji, podkreślając w ten sposób jej charakter.  Dużą popularnością cieszą się modele inspirowane stylem loft oraz industrialnym, które swoją konstrukcję opierają na metalowych nogach. Inna, często stosowna propozycja, to hokery obrotowe. Doskonale sprawdzają się w kuchni otwartej na salon, wykonując jeden ruch, można znaleźć się w salonie. Warto również zwrócić uwagę na materiał / tworzywo, z którego jest wykonane siedzisko. W kuchni / jadalni doskonale sprawdzają się tkaniny i powierzchnie, które z łatwością wyczyścisz.