Komplet dwóch hokerów Temiru
Nowość
W magazynie

Komplet dwóch hokerów Temiru

489 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Hokery

W nowoczesnych aranżacjach kuchennych możemy coraz częściej spotkać wyspy kuchenne, które pełnią zarówno funkcję dodatkowej przestrzeni do przygotowywania dań, jak i miejsce typu „bar” gdzie można usiąść i zjeść śniadanie, czy przygotowywać obiad w trakcie rozmowy z przyjaciółmi, czy rodziną. Zastosowanie tego typu wyspy dobrze wpływa na organizację pomieszczenia, sprawiając, że wszystko jest pod ręką.

Wymiary wyspy są często nieco wyższe niż standardowych szafek, co ma ułatwić przygotowanie potraw w pozycji stojącej i płynne poruszanie się między szafkami. Blat umieszczony na wyższej wysokości wymaga specjalnych krzeseł – tzw. hokery.

Hokery kuchenne

Hokery kuchenne, znane również ponad nazwą "krzesła barowe" występują w różnych wariantach stylistycznych, co pomaga dobrać odpowiedni model do aranżacji, podkreślając w ten sposób jej charakter.  Dużą popularnością cieszą się model inspirowane stylem loft oraz industrialnym, które swoją konstrukcję opierają na metalowych nogach. Inna, często stosowna propozycja, to hokery obrotowe. Doskonale sprawdzają się w kuchni otwartej na salon, wykonując jeden ruch, można znaleźć się w salonie. Warto również zwrócić uwagę na materiał / tworzywo, z którego jest wykonane siedzisko. W kuchni / jadalni doskonale sprawdzają się tkaniny i powierzchnie, które z łatwością wyczyścisz.

Zobacz też:

zestaw do jadalni

Idealny zestaw do jadalni

Jadalnia jest miejscem do spożywania posiłków, spotkań ze znajomymi i rozmów w rodzinnym gronie. Coraz częściej jest ona także częścią kuchni bądź salonu. Jak wybrać zestaw, by wkomponował się w każde pomieszczenie?

Zobacz więcej

dekoracja stołu

Jak udekorować stół?

Brak Ci pomysłu na dekorację stołu? Nie wiesz jak go udekorować na wielką uroczystość? Zajrzyj do naszego wpisu i czerp inspirację!

Zobacz więcej

krzesła

Krzesło ikoną stylu

Jak wiadomo, krzesło od wielu pokoleń służy do siedzenia. Jednak czy wiesz, że krzesło może stać się również ikoną stylu?

Zobacz więcej