Hokery

Hokery są modne nie tylko w pubach czy restauracjach, ale również znajdują miejsce w naszych mieszkaniach. Modne i praktyczne meble podkreślą panującą w domu stylistykę. Niezwykle pomysłowe i wyjątkowe wizualnie hokery tapicerowane. Urządź nowoczesną i stylową kuchnię razem z nami!

(W tej kategorii znajduje się jeden produkt)

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

W nowoczesnych aranżacjach kuchennych możemy coraz częściej spotkać wyspy kuchenne, które pełnią zarówno funkcję dodatkowej przestrzeni do przygotowywania dań, jak i miejsce typu „bar” gdzie można usiąść i zjeść śniadanie, czy przygotowywać obiad w trakcie rozmowy z przyjaciółmi, czy rodziną. Zastosowanie tego typu wyspy dobrze wpływa na organizację pomieszczenia, sprawiając, że wszystko jest pod ręką.

Wymiary wyspy są często nieco wyższe niż standardowych szafek, co ma ułatwić przygotowanie potraw w pozycji stojącej i płynne poruszanie się między szafkami. Blat umieszczony na wyższej wysokości wymaga specjalnych krzeseł – tzw. hokery.

Hokery kuchenne

Hokery kuchenne, znane również ponad nazwą "krzesła barowe" występują w różnych wariantach stylistycznych, co pomaga dobrać odpowiedni model do aranżacji, podkreślając w ten sposób jej charakter.  Dużą popularnością cieszą się modele inspirowane stylem loft oraz industrialnym, które swoją konstrukcję opierają na metalowych nogach. Inna, często stosowna propozycja, to hokery obrotowe. Doskonale sprawdzają się w kuchni otwartej na salon, wykonując jeden ruch, można znaleźć się w salonie. Warto również zwrócić uwagę na materiał / tworzywo, z którego jest wykonane siedzisko. W kuchni / jadalni doskonale sprawdzają się tkaniny i powierzchnie, które z łatwością wyczyścisz.