Szafy narożne

Szafy narożne dzięki swojemu kształtowi, pozwalają na zaaranżowanie wnętrza w sposób funkcjonalny i efektywny. Sprawdzą się doskonale zarówno w sypialni, jak i w pokoju dziennym czy gabinecie. Odkryj naszą ofertę i wybierz szafę narożną idealnie dopasowaną do swojego stylu i potrzeb!

(W tej kategorii znajduje się 7 produktów)

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Jeśli jesteś posiadaczem niewielkich pomieszczeń, z pewnością borykasz się z problemami dotyczącymi ich odpowiedniej aranżacji. Urządzając małe wnętrza, nie powinniśmy zapominać o pełnionych przez nich rolach oraz funkcjonalności. Dobra aranżacja maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń. To właśnie w niej muszą znaleźć się wszystkie niezbędne meble, które ułatwią nam życie codzienne.

Każda szafa, witryna bądź stolik kawowy muszą zostać ustawione tak, by nie zaburzały funkcjonowania domowników oraz by nie zajmowały zbyt dużo miejsca.
Dlatego też warto zdecydować się na szafę narożną, której atutem jest uniwersalność. Szafa narożna do salonu potrafi znakomicie zaaranżować niewykorzystany kąt pomieszczenia, zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania.
Model ten cieszy się ogromną popularnością pośród kupujących. Decydują się na nią osoby, które nie tylko są posiadaczami niewielkich wnętrz, ale także osoby chcące maksymalnie zaoszczędzić przestrzeń użytkową. Jest ona także świetną alternatywą do tradycyjnej, topornej szafy oraz garderoby.

Cechy szafy narożnej

Dobrze dopasowana szafa narożna powinna zapewniać szybki dostęp do jej zawartości oraz zajmować jak najmniej miejsca w pomieszczeniu. Powinna być także pojemna i nadzwyczaj funkcjonalna. Dlatego warto zadbać o jej odpowiednie wyposażenie.
We wnętrzu szafy narożnej nie powinno zabraknąć drążka na wieszaki, który pozwoli przechować płaszcze, suknie czy marynarki w nienagannym ładzie i porządku. Powinien być on wykonany z solidnych materiałów, by wytrzymał ciężar zawieszonych na nim ubrań.
Głębokie półki i szuflady będą dodatkowym atutem szafy! Umożliwi to sprawną segregację ubrań, dzięki której wszystko będziesz mieć w zasięgu ręki. Elementy te w szczególności przydadzą się do uporządkowania drobnej garderoby – czapek, skarpetek czy rękawiczek.

Formy szafy narożnej

Jeśli chodzi o formę szafy narożnej, przyjmuje ona wiele postaci – może występować z drzwiami uchylnymi, przesuwnymi bądź składano-przesuwnymi tzw. harmonijkę.
Może przybierać, postać litery „L” bądź całkowicie wykorzystywać kąt pomieszczenia, umożliwiając wejście do wnętrza szafy, pełniąc funkcję pojemnej garderoby.
Na jej frontach mogą znajdować się obszerne lustra, które rozświetlą wnętrze oraz optycznie je powiększą, co świetnie sprawdzi się w salonach o niewielkiej powierzchni.
Specyficzny wygląd szafy narożnej może pełnić znakomitą dekorację pomieszczenia, ukrywając przed wzrokiem to, czego nie chcemy na co dzień pokazywać.

W naszej ofercie posiadamy szafy narożne najwyższej jakości, wykonane z dbałością o nawet najmniejszy detal, dzięki czemu są to meble funkcjonalne, ładne, pojemne i trwałe.