×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Szafy narożne

(15 produktów)

Szafy narożne

Pokój dzienny służy nam w znacznej mierze do odpoczynku i relaksu, to tutaj spędzamy czas przy kawie, oglądając kolejny odcinek naszego ulubionego serialu. Chociaż w takim pomieszczeniu, podstawowymi meblami są: kanapa, stolik kawowystolik RTV lub komoda, to metraż naszego mieszkania zazwyczaj wymusza wstawienie pojemniejszych mebli takich jak np. szafa narożna. Taka szafa będzie dodatkowym miejscem na nasze ubrania, pościele lub większe sprzęty takie jak odkurzacz. W naszej ofercie mamy kilka rodzaje szaf, które nadają się do różnych pomieszczeń.

Mała garderoba w pokoju dziennym

Jeśli nasz pokój jest mały, najlepiej sprawdzą się szafy wyposażone w drzwi przesuwne. Nasza oferta pomoże ci dobrać szafę w stylu reszty mebli, a także dobrać całe zestawy z tej samej linii, a aranżacja nabierze spójnego i estetycznego wyglądu. Szafa narożna nie powinna przytłaczać pomieszczenia, więc jeśli mamy taką możliwość wybierzmy ją w subtelnym kolorze. Odcienie dębu sonoma, bieli pomogą rozświetlić pomieszczenie. Pamiętajmy również, aby nie stawiać szafy obok okna, ponieważ drzwi mogą przysłonić wpadające światło do pokoju. Ściany obok, których stawiamy szafę narożną są narażone na uszkodzenia podczas otwierania w przypadku tradycyjnie otwieranych drzwi. Warto zabezpieczyć ją przed uszkodzeniami.

Jak zagospodarować szafę?

Szafy narożne podzielone są na dwie strefy, część na ubrania wiszące oraz półki . Dobrze rozplanowana szafa ułatwia codzienne użytkowanie i umila poranne czynności z przygotowywaniem się do pracy. W części na rzeczy wiszące powieśmy jak najwięcej ubrań, ponieważ w ten sposób będzie łatwiej znaleźć potrzebne nam rzeczy. Świetnym rozwiązaniem jest ułożenie ich tematyce kolorystyczne co również ułatwi nam poszukiwania. Na półkach warto ułożyć ubrania, które się nie gniotą, swetry, dżinsy, koszulki znajdą tam swoje miejsce. Często szafy narożne posiadają górną półkę, która idealnie nadaje się na rzeczy sezonowe oraz takie, które rzadko używamy.

Odpowiednio dobrana szafa narożna będzie naszym przyjacielem, pozwoli na zachowanie harmonii i porządku w pokoju i nie będzie przeszkadzać w odpoczynku po ciężkim dniu. Jest doskonała tam gdzie mamy wolny kąt, a chcemy go zagospodarować. Jest też doskonałą alternatywą do tradycyjnej, topornej szafy oraz garderoby. W naszej ofercie posiadamy szafy narożne tylko najwyższej jakości, ponieważ zadbaliśmy o najmniejszy szczegół i stworzyliśmy meble przestronne i trwałe.

Zobacz też

  1. Jak wybrać komodę?
  2. Nowoczesne szafy z lustrem

Ostatnie komentarze klientów: