Szafy narożne

Szafa narożna pomoże ci zagospodarować niewykorzystany kąt. Jak wiadomo każda przestrzeń na przechowywanie jest niezwykle ważna, zwłaszcza w mniejszych przestrzeniach. Narożna szafa zapewni dobrze zorganizowane wnętrze pełne praktycznych półek. Pomieścisz w nich wiele rzeczy codziennego użytku.

(W tej kategorii znajduje się 5 produktów)

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Prezentowane modele powstały z myślą o naszej wygodzie. W pomieszczeniu nie zajmują wiele miejsca, a to, co oferuje ich wnętrze, znacznie przerasta nasze najśmielsze oczekiwania. Standardowo spotkamy tam rząd przestronnych półek oraz obszerną strefę z drążkami do zawieszania ubrań na wieszakach. Tak dobrze zorganizowana szafa narożna posiada powierzchnię przechowywania umożliwiającą segregację ułożonej w jej wnętrzu sporej ilości odzieży, dodatków takich jak kapelusz i torebki, a także pudełek z butami.

Szafy narożne do sypialni

W większości polskich domów aranżacji sypialni przyświeca idea stworzenia spokojnego wnętrza, pełnego nastrajającego do wypoczynku harmonii i łagodności. Takie pomieszczenia meblujemy wyłącznie najbardziej potrzebnymi elementami, stroniąc od przepychu i wprowadzającej wrażenie chaosu przesadnej ilości dekoracji.

Realizacji takich założeń sprzyja zaangażowanie charakteryzujących się najwyższą funkcjonalnością mebli takich jak szafy narożne do sypialni. Ich przemyślana bryła świetnie komponuje się z każdej wielkości wnętrzem. Zajmując jedynie róg na styku prostopadłych ścian, nie zaburza aranżacji, a wprost przeciwnie – sprawia, że sypialnia staje się klarowna, przytulna i pozytywnie nastraja na cały dzień.

Uniwersalna szafa narożna

Szukając rozwiązań na lata, warto pokusić się o wybór szafy narożnikowej w kolorze białym lub modelu łączącego jasne fronty z deseniami drewna zdobiącymi korpusy i wieniec górny. Takie połączenie zapewni uniwersalne tło dla wielu bardziej energetycznych aranżacji. Zmieniając wystrój, masz pewność, że biała szafa narożna będzie dobrze komponować się z jej nowym otoczeniem.

Z kolei szafa narożna w kolorze szarym, zdecydowanej tonacji śliwy lub wenge zbuduje ciekawą kompozycję, a intensywny kolor nada charakteru całej sypialnianej aranżacji. Chcąc podkreślić swoją barwną osobowość, wprowadź do wnętrza serie tekstylnych dodatków w równie mocnych barwach. W tej roli świetnie sprawdzą się akcesoria takie jak tekstylne poduszki, ciężkie zasłony lub designerskie oświetlenie.