×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Filtry

Cena

od 
do 

Typ łóżka

Szerokość

od 
cm
do 
cm

Długość

od 
cm
do 
cm

Wysokość

od 
cm
do 
cm

Pojemnik na pościel

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane (64 produktów)

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane nieodłącznie kojarzą nam się z sielskością i ciepłem rodzinnego domu. Drewno było podstawowym surowcem codziennego użytku mebli od wieków. Klasyczne czy rustykalne wnętrza obowiązkowo posiadają w swojej aranżacji drewniane meble. Również styl skandynawski nie może obejść się bez tego surowca w charakterystycznej jaśniejszej kolorystyce.

W sypialni poczucie bliskości z naturą zapewnią łóżka drewniane, taki design przyniesie ukojenie i wyciszy twoje zmysły przed snem. W naszej ofercie znajdziesz łóżka wyposażone dodatkowo w pojemniki lub szuflady na pościel, do których schowasz poduszki i kołdrę. Schowek może służyć również jako magazyn sezonowych rzeczy. W małych pomieszczeniach sprawdzą się półkotapczany, których zaletą jest posiadanie materaca oraz możliwość schowania łóżka w dzień.

Łóżka dostępne są w ciemnych i jasnych wybarwieniach dębu. Jasna paleta barw daje ukojenie i powiększa optycznie pokój. Dla miłośników nowoczesnego stylu dostępne są łóżka w kolorystyce białej, czarnej lub szarej.

Zobacz też:

łóżko do sypialni

Jakie łóżko do sypialni wybrać?

Łóżko to jedno z najważniejszych mebli w Twoim domu. Spędzasz w nim dużo czasu odpoczywając i relaksując się w nim. Dlatego też warto wybrać najodpowiedniejsze łóżko dla Twoich potrzeb.

Zobacz więcej

wygodne łóżko

Wybieramy łóżko do sypialni!

W tym wpisie przedstawiamy Wam przegląd naszych łóżek do sypialni, które budują niesamowity klimat nocnego wnętrza. Musicie to koniecznie zobaczyć!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: