Wybierz parametry:

Cena

360 zł - 1890 zł

Typ łóżka

Szerokość

85 cm - 290 cm

Długość

195 cm - 215 cm

Wysokość

40 cm - 195 cm

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane (54 produktów)

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane nieodłącznie kojarzą nam się z sielskością i ciepłem rodzinnego domu. Drewno było podstawowym surowcem codziennego użytku mebli od wieków. Klasyczne czy rustykalne wnętrza obowiązkowo posiadają w swojej aranżacji drewniane meble. Również styl skandynawski nie może obejść się bez tego surowca w charakterystycznej jaśniejszej kolorystyce.

W sypialni poczucie bliskości z naturą zapewnią łóżka drewniane, taki design przyniesie ukojenie i wyciszy twoje zmysły przed snem. W naszej ofercie znajdziesz łóżka wyposażone dodatkowo w pojemniki lub szuflady na pościel, do których schowasz poduszki i kołdrę. Schowek może służyć również jako magazyn sezonowych rzeczy. W małych pomieszczeniach sprawdzą się półkotapczany, których zaletą jest posiadanie materaca oraz możliwość schowania łóżka w dzień.

Łóżka dostępne są w ciemnych i jasnych wybarwieniach dębu. Jasna paleta barw daje ukojenie i powiększa optycznie pokój. Dla miłośników nowoczesnego stylu dostępne są łóżka w kolorystyce białej, czarnej lub szarej.

Ostatnie komentarze klientów: