×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

drewniane łóżko,łóżko

Łóżka drewniane

(64 produktów)

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane nieodłącznie kojarzą nam się z sielskością i ciepłem rodzinnego domu. Drewno było podstawowym surowcem codziennego użytku mebli od wieków. Klasyczne czy rustykalne wnętrza obowiązkowo posiadają w swojej aranżacji drewniane meble. Również styl skandynawski nie może obejść się bez tego surowca w charakterystycznej jaśniejszej kolorystyce.

W sypialni poczucie bliskości z naturą zapewnią łóżka drewniane, taki design przyniesie ukojenie i wyciszy twoje zmysły przed snem. W naszej ofercie znajdziesz łóżka wyposażone dodatkowo w pojemniki lub szuflady na pościel, do których schowasz poduszki i kołdrę. Schowek może służyć również jako magazyn sezonowych rzeczy. W małych pomieszczeniach sprawdzą się półkotapczany, których zaletą jest posiadanie materaca oraz możliwość schowania łóżka w dzień.

Łóżka dostępne są w ciemnych i jasnych wybarwieniach dębu. Jasna paleta barw daje ukojenie i powiększa optycznie pokój. Dla miłośników nowoczesnego stylu dostępne są łóżka w kolorystyce białej, czarnej lub szarej.

Zobacz też:

łóżko do sypialni

Jakie łóżko do sypialni wybrać?

Łóżko to jedno z najważniejszych mebli w Twoim domu. Spędzasz w nim dużo czasu odpoczywając i relaksując się w nim. Dlatego też warto wybrać najodpowiedniejsze łóżko dla Twoich potrzeb.

Zobacz więcej

wygodne łóżko

Wybieramy łóżko do sypialni!

W tym wpisie przedstawiamy Wam przegląd naszych łóżek do sypialni, które budują niesamowity klimat nocnego wnętrza. Musicie to koniecznie zobaczyć!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: