Sprzedawaj razem z MIRJAN24!

Osiągnij międzynarodowy sukces w e-commerce z MIRJAN24! Rozpocznij współpracę z silną marką o stabilnej pozycji na rynku meblowym. Rozwijaj biznes online, sprzedając swoje produkty w 5 krajach starego kontynentu. Stale mnóż zyski, zwiększaj zasięg działania i ciesz się z efektów partnerstwa.

Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji i sprzedaży mebli zaowocowało stabilną pozycją naszej firmy na rynku meblowym. Inwestując w rozwój, stawiając na innowacje, a także podążając za trendami, kreujemy nowoczesny biznes. Korzystając z tego zaplecza zapraszamy Cię do podjęcia współpracy zorientowanej na wzajemną satysfakcję, zwielokrotnienie zysków, a przede wszystkim na wspieranie urządzania pięknych i funkcjonalnych wnętrz.

Dostawcy

Jesteś producentem mebli? Zaoferuj nam swoje produkty i zacznij je sprzedawać w sklepach MIRJAN24. Dotrzyj do szerokiego grona odbiorców na rynku międzynarodowym. Rozwijaj swój biznes i razem z nami urządzaj mieszkania Europejczyków.

dostawcy@mirjan24.pl

Odbiorcy hurtowi

Chcesz sprzedawać nasze produkty w swoim sklepie? Zostań naszym partnerem biznesowym i zamawiaj hurtowe ilości mebli w atrakcyjnych cenach. Korzystaj z bazy materiałów graficznych i możliwości integracji systemów teleinformatycznych.

wspolpraca@mirjan24.pl

Jak rozpocząć współpracę z MIRJAN24?

Poznaj korzyści ze współpracy z międzynarodową siecią sklepów internetowych

Podejmując współpracę z MIRJAN24 inicjujesz dynamiczny rozwój swojej firmy. Jako partner biznesowy marki z ponad 30-letnią tradycją będziesz czerpać korzyści z wypracowanych już przez nas rezultatów. Rozpoznawalność naszego brandu na arenie międzynarodowej jest motorem napędzającym stały wzrost sprzedaży. Poszerzając działalność o kolejne kraje, dynamicznie zwiększamy zasięg działalności, a także ilość przyjmowanych zamówień.

Dostarczając meble do domów naszych klientów, dbamy o wygląd i funkcjonalność urządzanych przez nich pomieszczeń. Razem z nami wyposażysz mieszkania Europejczyków w stylowe meble i dodatki do wystroju wnętrz. Odpowiednia jakość, staranne wykonanie, a także designerski wygląd Twoich produktów idealnie wpisze się w potrzeby naszych odbiorców. Gusta klientów są różnorodne, co stanowi doskonałe pole dla szerokiej gamy propozycji.

Sprawna sieć dystrybucji zdejmuje z Ciebie ciężar związany z realizacją dostaw. Rozbudowana flota samochodów ciężarowych i dostawczych, stale powiększa się o nowe pojazdy. Nowoczesny tabor, a także wielkopowierzchniowe Centrum Logistyczne MIRJAN24 to podstawa sukcesu dystrybucji. Korzystając z przemyślanej infrastruktury, odciążamy cię z konieczności organizacji dostaw. Realizujemy je samodzielnie, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze.

Z naszymi partnerami budujemy trwałe relacje. U ich podstaw leży wzajemne zaufanie, szacunek i koncentracja na obopólnym zadowoleniu z podejmowanych działań. Sukces w biznesie opatrzony jest maksymalnym wysiłkiem z naszej strony. Zaangażowanie, poświęcenie i całą uwagę koncentrujemy na osiągnięciu wspólnie wyznaczonych celów.

Sprawdź co oferujemy:

Stałe wzrosty sprzedaży

 • Integracja systemów informatycznych
 • Pełne wsparcie techniczne specjalistów IT
 • Podgląd bieżących stanów magazynowych

Kompleksowa obsługa

 • Profesjonalna obsługa klienta
 • Doskonalenie oferowanych usług
 • Stała dostępność konsultantów

Długoterminowa współpraca

 • Krótkie i pewne terminy płatności
 • Korzystna polityka cenowa
 • Atrakcyjne i stałe warunki współpracy

Szerokie możliwości promocji

 • Różnorodność materiałów graficznych
 • Nowi odbiorcy w wielu krajach Europy
 • Szeroki zakres kanałów promocji

Zostań partnerem biznesowym marki MIRJAN24 i sprzedawaj swoje produkty w Polsce i za granicą!