Metody dostawy


Dostawa własnym transportem

W MIRJAN24 produkty dostarczamy własnym transportem na terenie całego kraju. Sprawna sieć dystrybucji bazuje na rozbudowanej flocie ponad 200 samochodów ciężarowych i dostawczych. Każdego dnia nasi kierowcy przemierzają setki kilometrów, żeby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione online meble. O dynamiczny przebieg realizacji tego procesu dba również zespół logistyków, którzy codziennie analizują sytuację na drogach, wyznaczając jak najkrótszą trasę do Twojego domu. Takie zaplecze pozwala nam na realizacje zamówień i dostarczanie produktów w coraz krótszym czasie. Twoja wygoda jest dla nas priorytetem, dlatego nasza dostawa obejmuje transport mebli do pierwszych drzwi wejściowych.


Certyfikat TCC Elite

Nowoczesna flota samochodów pod wspólnym logiem MIRJAN24 zaliczona została do elitarnego grona najlepszych przewoźników prężnie działających w branży usług transportowych nie tylko w kraju, ale także za granicą.

Zdobyty certyfikat TCC Elite przede wszystkim potwierdza, że flota MIRJAN24 spełnia najwyższe wymagania m.in. względem jakości wchodzących w jej skład pojazdów, ochrony ubezpieczeniowej oraz wymogów prawnych i dobrej reputacji firmy, wynikającej z opinii bezpośrednich kontrahentów.

Wysoki standard samochodów ciężarowych i dostawczych kierowcom zapewnia komfortowe warunki do pracy, a z punktu widzenia procesów logistycznych jest gwarancją zapewnienia sprawnego przepływu towarów na terenie kraju oraz całej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem rynków zachodnich.

Nasze magazyny:


Centrum Logistyczne MIRJAN24 - Mroczeń

Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że podjęliśmy decyzję o budowanie nowoczesnego Centrum Logistycznego MIRJAN24. Takie działanie pozwoli nam na jeszcze sprawniejszy przebieg realizacji zamówień. Obiekt zlokalizowany jest w strategicznym punkcie, nieopodal węzła Baranów, który łączy dwie drogi ekspresowe – istniejącą już S8 z fragmentem trasy S11. Kompleks o powierzchni 35 000 m2 w znaczący sposób usprawni przebieg realizacji dostaw produktów do klientów w całej Europie. W jego skład wchodzi obiekt wyposażony w wielopoziomowe regały, specjalistyczne rampy przeładunkowe, zintegrowany system komputerowy oraz innowacyjne wózki widłowe, spełniając najwyższe standardy magazynowe. Zastosowane technologie gwarantują łatwą obsługę techniczną, bezpieczeństwo przechowywanych towarów oraz wydajność systemu sprzedażowego. Drugą częścią całej inwestycji jest przestrzeń biurowa, która zapewnia komfortowe warunki pracy i możliwość organizacji spotkań, szkoleń i wydarzeń biznesowych.


Baia Mare

Sieć własnych magazynów obejmuje strategiczne miejsca na mapie kraju. Jednym z nich jest Baia Mare, gdzie znajduje się magazyn o powierzchni sięgającej prawie 2500 m2. Pozwala on na przechowywanie produktów i gwarantuje dynamiczną realizację zamówień napływających z północy, wschodu i zachodu, a także z centrum kraju.


Str. Fabricii, nr. 7A Baia Mare, Maramures, Rumunia
Strada Constructorilor 10, Târgoviste, Dâmbovita, 130086, Rumunia

Bukareszt

Przykładamy dużą wagę do szybkości i bezpieczeństwa dostarczanych przez nas produktów. Dlatego mamy również funkcjonalne magazyny na terytorium Rumunii. Wszystko po to, aby zamawianie było wydajne i bezproblemowe, dając przy tym kupującym możliwość dostawy nawet w 5 dni!

W skład kompleksu wchodzi magazyn w Bukareszcie o powierzchni ponad 1400 m², w którym 12 pracowników realizuje zamówienia napływające z południa kraju.

Międzynarodowy zasięg MIRJAN24Dostawa zawsze na czas dzięki ogromnej flocie pojazdów