Sypialnia z łóżkiem kontynentalnym

Sypialnia jest miejscem, w którym regenerujemy siły po ciężkim dniu i cieszymy się chwilą wytchnienia w wolny poranek. W sypialni, dla jednych najważniejsze jest łóżko i każda minuta, którą mogą w nim spędzić, a dla innych wszystko to, co je otacza: szafa pełna ulubionych ubrań, regał z książkami, czy widok za oknem.

Często wiemy, czego oczekujemy od sypialni, ale nie zawsze potrafimy nadać jej właściwego wyrazu i charakteru. Z pomocą przychodzi nasza inspiracja „Sypialnia z łóżkiem kontynentalnym”. W tym zestawieniu główną rolę odgrywa łóżko oraz kolory i materiały, które mu towarzyszą. Barwy ziemi wprowadzają do pomieszczenia harmonię i wyciszenie, a zastosowane tkaniny nadają pomieszczeniu przytulności.

Kolekcje

Łóżko kontynentalne Crete

Łóżko kontynentalne Crete

Łóżko kontynentalne Crete to najważniejszy punkt sypialni. Butelkowa zieleń podkreśla jego lekką formę oraz doskonale współgra z pikowaniem i drewnianymi nóżkami. Intensywny kolor to zasługa tkaniny Magic Velvet, która dodatkowo cechuje się wyjątkową miękkością. Ponadto nie możemy pominąć kwestii komfortu. Łóżka kontynentalne uznawane są za jedne z najlepszych na rynku, gdyż posiadają złożoną konstrukcję, opierającą się na dwóch materacach.

Zobacz
Fotel Florence

Fotel Florence

Butelkowa zieleń to kolor przewodni tej inspiracji i znalazł zastosowanie również na fotelu Florence. Fotel doskonale współgra z łóżkiem Crete, za sprawą zbliżonej kolorystyki i miękkiej tkaniny pluszowej. Miło będzie rozsiąść się w nim w wolne popołudnie i delektować widokiem za oknem. W tym fotelu z pewnością nie odczujesz mijającego czasu.

Zobacz
Kolekcja Anrok

Kolekcja Anrok

Uzupełnieniem inspiracji są meble do sypialni z kolekcji Anrok. Białe fronty nadają pomieszczeniu świeżości oraz lekkości, a wstawki i nóżki w kolorze naturalnego drewna komponują się z łóżkiem i fotelem. W zestawie znajduje się komoda z szufladami, duża szafa z drążkiem i półkami na ubrania oraz stylowe stoliki nocne.

Zobacz kolekcję