Salon z aneksem kuchennym

Salon z aneksem kuchennym to popularne rozwiązanie we współczesnym budownictwie. Oferuje oszczędność miejsca, optyczne powiększenie przestrzeni oraz połączenie różnych sfer życia codziennego. Zobacz, jak połączyć salon z kuchnią, by zachować pełną funkcjonalność obu pomieszczeń.

W zaprezentowanej inspiracji aneks został wydzielony od salonu za pomocą szklanych drzwi. Atutem tego rozwiązania jest wyciszenie kuchni w momencie gdy np. używasz miksera lub blendera. Natomiast gdy w salonie przebywają goście wystarczy rozsunąć drzwi, by ułatwić komunikację. Dzięki przeszkleniom wszędzie dociera światło dzienne, a pomieszczenia wydają się większe. Salon z aneksem kuchennym utrzymany jest w nowoczesnym stylu z nutą industrialnych detali, a czarne akcenty nadają wnętrzu głębi oraz zapewniają spójność.

Kolekcje

Aneks kuchenny Elena

Aneks kuchenny Elena

Zestaw składa się z trzech szafek dolnych oraz czterech górnych, zapewniając optymalne i praktyczne wykorzystanie małej przestrzeni. Minimalistyczny wygląda mebli kuchenny Elena, doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Akcentem dekoracyjnym aneksu są delikatnie uchwyty.

Zobacz
Meble do salonu Sokrates

Meble do salonu Sokrates

Głęboki kolor frontu w odcieniu dąb ribbeck, skórzane uchwyty oraz metalowe podstawy to znak rozpoznawczy tej kolekcji. Doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, industrialnych, jak i eleganckich wnętrzach, nadając im charakteru. Kolekcja oferuje 5 elementów: pojemną komodę, witrynę z przeszkloną wstawką, stolik kawowy z szufladą, szafkę RTV oraz wiszącą półkę.

Zobacz kolekcję
Narożnik nowoczesny Arcadia

Narożnik nowoczesny Arcadia

Stanowi on kluczowy element inspiracji. Stonowana kolorystyka doskonale wpisała się w nowoczesny charakter wnętrza, a metalowe nóżki współgrają z podstawą mebli. Atutem tego modelu są regulowane zagłówki oraz szerokie podłokietniki, na których możesz ustawić tacę z napojami. Dodatkowo narożnik Acradia posiada funkcję spania dla dwóch osób oraz pojemnik na pościel. Natomiast za komfort użytkowania odpowiadają wysokiej jakości komponenty.

Zobacz
Pufa do siedzenia Arcadia

Pufa do siedzenia Arcadia

To uzupełnienie narożnika Arcadia. Może ona pełnić funkcję podnóżka lub dodatkowego miejsca siedzącego dla gości. Pufa nie zajmuje dużo miejsca, można ustawić ją w dowolnym miejscu. Konstrukcja pufy opiera się na tych samych komponentach co narożnik, co gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość.

Zobacz