Salon pachnący igliwiem

Niebawem na niebie rozbłyśnie pierwsza gwiazdka, która jako zwiastun Bożego Narodzenia, zgromadzi całe rodziny przy wigilijnym stole. Czas wspólnej biesiady z melodią najpiękniejszych kolęd w tle, połączy zarówno krewnych, jak i grono goszczonych przy okazji świąt przyjaciół. Wyjątkowość wspólnie spędzonych chwil wspierać będzie charakterystycznie udekorowane otoczenie, a także komfortowe i praktyczne meble, które znajda się tak w jadalni, jak i w salonie.

Tradycyjna choinka, zawieszone nad kominkiem skarpety na prezenty i talerz z kolorowymi piernikami na stoliku kawowym. Do tego kilka bibelotów na komodzie, własnoręcznie przygotowany stroik z rosnącej w ogrodzie jodły i zapalone świece. To kilka pomysłów na świąteczne inspiracje.

Zobacz naszą propozycję świątecznego wystroju salonu, zainspiruj się i z pasją odtwórz ją we własnym mieszkaniu!

Kolekcje

Narożnik nowoczesny Ardisia

Narożnik nowoczesny Ardisia

Zarówno w święta, jak i w zwykłe dni o komfortowy wypoczynek całej rodzinny zadba narożnik Ardisia. Optymalne rozmiary, staranne wykonanie, a także wyjątkowo przyjazna kolorystyka mebla podkreślą styl aranżacji całego salonu. Miękko tapicerowany narożnik doda też wnętrzu przytulności, co więcej stworzy idealne warunki do poobiedniej drzemki. Kształt litery L zapewnia sporo miejsca do siedzenia i wypoczynku w pozycji półleżącej.

Zobacz więcej
Krzesła Luminelko

Krzesła Luminelko

Świąteczny salon z jadalnią nie może obejść się bez wygodnych krzeseł Luminelko. Starannie wyprofilowane oparcie i miękko wyściełane siedzisko to zgrany duet, który w tym modelu odpowiada za zwiększoną wygodę siedzących na nim osób. Skandynawska stylistyka, w jakiej wykonane są krzesła, daje tu dozę przytulności. Skorzysta z niej tak odświętnie udekorowany salon, jak i pokój dzienny.

Zobacz więcej
Stół rozkładany Diesel

Stół rozkładany Diesel

Półmiski ze świątecznymi potrawami ustawione na stole Diesel nie tylko pięknie się zaprezentują, ale też zyskają niezwykłą oprawę. Optymalnych rozmiarów blat zapewni sporą ilość miejsca dla wszystkich członków rodziny, a po rozłożeniu zapewni dodatkową przestrzeń dla gości. Solidna konstrukcja uniesie o wiele więcej niż dwanaście wigilijnych potraw. Nie ograniczaj się z zastawą stołową, podaj także patery z ciastem i misy z owocami.

Zobacz więcej
Meble pokojowe Domardon

Meble pokojowe Domardon

Bożonarodzeniowy wystrój salonu wspiera jasna kolorystka mebli do salonu z kolekcji Domardon. W połączeniu z neutralnymi deseniami drewna doskonale oddaje ducha świątecznego nastroju. Buduje rodzinny nastrój i wspiera przytulność całej aranżacji. Szeroki wybór różnorodnych elementów wchodzących w skład kolekcji, można idealnie dopasować do wymiarów każdego wnętrza. Korzystając z gotowych konfiguracji, zyskasz pewność, że w twoim salonie są wszystkie niezbędne ci meble.

Zobacz kolekcję
Pufy ozdobne Stornia

Pufy ozdobne Stornia

Eleganckie pufy pokojowe Stornia podkreślą dobry styl świątecznej aranżacji salonu. Dostępne w kilku kolorach dodatki, staną się smaczkiem, a także najbardziej charakterystycznym elementem wystroju. Lekko połyskująca tkania obiciowa, w blasku choinkowych lampek, jeszcze bardziej uwydatni największe walory pufu. Modny styl daje się poznać także po ozdobnym marszczeniu materiału dookoła pufy.

Zobacz więcej
Meble kuchenne Luis

Meble kuchenne Luis

Ferwor świątecznych przygotowań usprawnią dopasowane do potrzeb każdej gospodyni meble kuchenne Luis. Pachnące piernikiem serce domu, zachęca wszystkich domowników do pomocy w przygotowywaniu świątecznych potraw. Przygotowanie naczyń, dyżur przy zlewie czy doglądanie garnków, dla każdego znajdzie się tu odpowiednie zadanie. Nawet najmłodsi sięgną serwetki z dolnej szuflady mebli kuchennych.

Zobacz więcej