Strefa kibica w Twoim domu

Wielu z nas kocha sportowe emocje. Uwielbia czuć to charakterystyczne napięcie związane z potyczką ulubionej drużyny. Cieszy się ze zwycięstwa i przeżywa porażki. Dzisiaj chcemy zaproponować rozwiązanie idealne dla pasjonatów piłki nożnej. Nasza inspiracja pokaże, jak można urządzić pomieszczenie, które będzie jednocześnie strefą kibica.

W naszej propozycji nie zabraknie typowo futbolowych akcentów. Znajdziesz w niej meble, które umożliwią Ci oglądanie sportowych rozgrywek w komfortowych warunkach. Dodatkowo przyjrzyj się całemu otoczeniu i zobacz, jak stworzyć piłkarski pokój marzeń.

W takiej przestrzeni nie może zabraknąć miejsca do siedzenia. Chcemy szczególnie podkreślić rolę jaką pełnią niezwykle funkcjonalne pufy, które można przenosić z miejsca na miejsce. Kolejnymi istotnymi elementami są stoliki kawowe, na które położysz przekąski i ulubione napoje. Wnętrze w piłkarskim stylu nie może obejść się bez telewizora, dlatego niezbędna jest także szafka RTV. A gdzie postawić gadżety związane z ulubioną dyscypliną? Dla nich miejsce znajdzie się na regale oraz na pojemnej komodzie.

Kolekcje

Pufa nowoczesna Liwiko Maxi 300 L

Pufa nowoczesna Liwiko Maxi 300 L

Wygodne siedzisko to niezwykle ważny element podczas oglądania rozgrywek sportowych. Pufa Liwiko doskonale zastępuje fotel. Może pełnić także funkcje leżanki. Wypełniona bezpiecznym granulatem idealnie współgra z kształtem ciała użytkownika.

Zobacz więcej
Pufa piłka Sylwin 500L

Pufa piłka Sylwin 500L

Doskonałym uzupełnieniem piłkarskich akcentów jest pufa Sylwin. W jej wnętrzu znajduje się bezpieczne i lekkie wypełnienie, które umożliwia jej swobodne przenoszenie. Dodatkowym atutem tego siedziska jest to, że dostosowuje się do kształtu ciała.

Zobacz więcej
Szafka RTV nowoczesna Bekas

Szafka RTV nowoczesna Bekas

Telewizor to główny element strefy kibica. Warto również zadbać o to, by mebel, na którym stoi prezentował się wyjątkowo. Taka jest właśnie szafka RTV Bekas. Ciekawa geometryczna forma, uniwersalne zestawienia kolorystyczne i praktyczne szafki. Posiada także system otwierania PUSH TO OPEN.

Zobacz więcej
Komoda pokojowa Bekas

Komoda pokojowa Bekas

Tworzy idealny zestaw z szafką RTV. Wyposażona w zamykane półki pozwoli na przechowanie zarówno ubrań, jak i piłkarskich gadżetów. Jej blat może posłużyć jako podstawa do wyeksponowania ulubionych zdjęć czy sportowych trofeów.

Zobacz więcej
Stolik kawowy Bekas

Stolik kawowy Bekas

Spójna całość to niezwykle ważny aspekt każdej aranżacji. Do prezentowanych wyżej mebli idealnie pasuje stolik kawowy Bekas. To miejsce na coś do schrupania i pica, a wiadomo to doskonały dodatek do sportowych emocji. Mebel ten jest niezwykle praktyczny, gdyż posiada poręczny schowek, dzięki któremu wszystkie rzeczy będziesz mieć zawsze pod ręką.

Zobacz więcej
Regał Cygni 013

Regał Cygni 013

Fani sportu posiadają wiele przedmiotów związanych z ulubioną dyscypliną. Regał Cygni umożliwi ich ekspozycję. Puchary, książki czy inne cenne pamiątki będą prezentować się doskonale. Poręczne i symetryczne półki oraz brak tylnej ściany umożliwią swobodne ustawienie tego modelu.

Zobacz więcej