Mały salon w stylu nowoczesnym

Salon jest pomieszczeniem, z którego korzystamy każdego dnia. To miejsce, gdzie spędzamy czas w rodzinnym gronie, odpoczywamy po ciężkim dniu pełnym wyzwań, czy też przyjmujemy odwiedzających dom gości. Powinien zatem dobrze się prezentować. Urządzenie stylowego salonu na niewielkiej przestrzeni może stanowić nie lada wyzwanie. Przygotowana aranżacja zainspiruje Cię do stworzenia nowoczesnego i praktycznego pokoju dziennego.

Przestrzeń salonu jest utrzymana w jasnych barwach, przez co prezentuje się niezwykle elegancko i ponadczasowo. Monochromatyczne zestawienie przełamuje mocna kolorystycznie kanapa, która stanowi obowiązkowy element tego pomieszczenia. Uzupełnieniem aranżacji jest niewielki, zgrabny stolik kawowy, miękki dywan oraz złote dodatki, które przyciągają wzrok nie tylko domowników, ale również gości. Nowoczesny charakter wnętrza podkreśla obecna na ścianach sztukateria.

Kolekcje

Kanapa rozkładana Elkian

Kanapa rozkładana Elkian

W dobrze zaaranżowanym salonie znajdzie się miejsce na komfortowy mebel wypoczynkowy. Kanapa Elkian jest niezwykle stylowa i miękka, posłuży do popołudniowego relaksu przed telewizorem.

Po rozłożeniu zamienia się w wygodne łóżko, na którym przenocujesz niezapowiedzianych gości. Jej minimalistyczna forma i modny kolor świetnie komponują się z nowoczesną aranżacją salonu.

Zobacz więcej
Stolik kawowy Mijano ML104

Stolik kawowy Mijano ML104

Między kanapami swoje miejsce znalazł stolik kawowy Mijano, który razem z szafką RTV stojącą po przeciwległej stronie stanowią spójny stylistycznie duet.

Na jego blacie ustawisz filiżankę z kawą, zapachową świeczkę czy wazon ze świeżymi kwiatami. Szuflada to miejsce, które przechowa pilot, elektroniczne gadżety czy ulubioną lekturę, która będzie zawsze pod ręką.

Zobacz więcej
Stolik RTV Mijano MRTV154

Stolik RTV Mijano MRTV154

Dekoracyjne ryflowane fronty, wysokie, metalowe nóżki oraz eleganckie detale w kolorze złotym, sprawiają, że szafka pod telewizor Mijano stanowi najbardziej charakterystyczny element całej aranżacji salonu.

Stolik RTV Mijano wyróżnia się podwyższoną funkcjonalnością w postaci zamkniętych i otwartych półek, które z powodzeniem uporządkują strefę telewizyjną w salonie.

Zobacz więcej
Stół rozkładany Botiler 140x80 oraz Krzesło do jadalni ST100

Stół rozkładany Botiler 140x80

W kuchni otwartej na salon znalazł się stół jadalniany Botiler, który swoją kolorystyką nawiązuje do czarnych mebli w salonie.

Zobacz więcej

Krzesło do jadalni ST100

Krzesła tapicerowane dopełniają całość aranżacji pokoju dziennego. Nowoczesny, prosty design idealnie wpasował się w oszczędną stylistykę mieszkania.

Zobacz więcej