Otwarta przestrzeń w świątecznym klimacie

Grudzień to szczególny miesiąc. Wraz z jego rozpoczęciem zaczynamy myśleć o zbliżających się świętach. Planujemy odmienić swoje wnętrze ubogacając je dekoracjami, które wprowadzą odpowiedni nastrój. W gąszczu różnych propozycji trudno zdecydować się na konkretne ozdoby. Zobacz naszą propozycję na mieszkanie open space w świątecznym klimacie.

Blask świec i choinkowych lampek tworzą niepowtarzalną atmosferę. W takim otoczeniu miło jest spędzać czas, zwłaszcza w gronie najbliższych. Świąteczne akcenty dają nam radość. Taka ciepła aranżacja jest receptą na chłodne i długie świąteczne wieczory. Zainspiruj się naszą propozycją i wprowadź do swoich wnętrz piękne meble, wzbogacone przyjemnymi dodatkami.

Kolekcje

Narożnik do salonu Akimbo oraz Stolik kawowy Gresalto GE14

Narożnik do salonu Akimbo

Pięknie prezentujący się narożnik Akimbo to doskonała baza na błogi, świąteczny wypoczynek. Może stanowić także miejsce do spania dla domowników, jak i gości. W pojemniku schowasz pościel, koce i inne dodatki. Posiada piękne pikowania, które dodają charakteru Twojemu wnętrzu.

Zobacz więcej

Stolik kawowy Gresalto GE14

Idealnym towarzyszem dla narożnika jest stolik kawowy Gresalto. Razem tworzą komfortową strefę domowego relaksu. Posiada dodatkowe półki na drobne przedmioty, a na jego blacie umieścisz świąteczne ozdoby i filiżanki z aromatyczną herbatą korzenną.

Zobacz więcej
Meble Gresalto

Meble Gresalto

Doskonałym elementem wypoczynkowego kącika jest szafka RTV Gresalto GE07. To świetne miejsce na sprzęt multimedialny i drobne dekoracje. Podsiada także praktyczne półki, w których umieścisz to, czego nie powinno być na widoku.

Natomiast witryna do salonu Gresalto GE04 będzie stanowiła przestrzeń na wyeksponowanie za szkłem, ulubionych przedmiotów. Ma także zamknięte półki.

Zobacz kolekcję
Stół rozkładany Vidariko 140x80 z 6 krzesłami Mialli 02

Stół rozkładany Vidariko 140x80 z 6 krzesłami Mialli 02

Niezwykle ważnymi elementami każdego mieszkania są stół i krzesła. Pięknie udekorowane towarzyszą wspólnym chwilom podczas spożywania świątecznych posiłków. Zaletą prezentowanego zestawu jest możliwość rozłożenia i stylowa spójność. Krzesła obite zostały przyjemną w dotyku tkaniną, a siedziska wzbogacono dekoracyjnymi przeszyciami.

Zobacz więcej
Meble kuchenne Turan set 1 240

Meble kuchenne Turan set 1 240

Kuchnia jest sercem domu, dlatego otwarta przestrzeń nie może się bez niej obejść. Meble kuchenne Turan doskonale łączą się pozostałymi propozycjami. Dzięki uniwersalnemu układowi, licznym półkom i szufladkom, przygotowanie świątecznych pyszności będzie przyjemne i komfortowe. Dodatkowe oświetlenie ułatwi kulinarne działania.

Zobacz więcej