Sypialnia z szafą

Odkrywamy nowy wymiar przytulności w niebanalnie urządzonej sypialni z szafą. Intensywne kolory przeplatają się tu z nowoczesnymi fakturami materiałów. Nie brakuje efektownych frezów, z daleka błyszczą również złote detale. Wyjątkową miękkością przyciąga ustawione w centrum łóżko, korzystnie prezentuje się także przypominający muszlę fotel. Tak maluje się obraz szykownie urządzonej przestrzeni, której zadaniem jest towarzyszyć nam podczas całonocnego wypoczynku.

Za przyjazną atmosferę we wnętrzu odpowiada tu przede wszystkim starannie dobrane wyposażenie. Modnie wyglądające meble dodają awangardy. Z kolei ich funkcjonalność jest wsparciem w codziennym korzystaniu z oferowanych przez nie udogodnień. Łagodnemu wybudzaniu się ze snu sprzyjają także organiczne kształty, a w dobry nastrój na cały dzień wprawia wszechobecna symetria.

Przed Tobą nasz pomysł na wystrój stylowej sypialni z szafą. Niech zainspirują Cię zdjęcia, przyjrzyj się też zgromadzonym w galerii kolekcjom mebli!

Kolekcje

Łóżko kontynentalne Ratel

Łóżko kontynentalne Ratel

Bazą elegancko urządzonej sypialni jest wygodne łózko do codziennego spania. Kontynentalny model Ratel oferuje komfort, co więcej wyróżnia go także najmodniejszy design. Za podwyższony standard łóżka odpowiada tu kilka warstw materacy. Poza materacem głównym Ratel ma również nawierzchniowy topper, który reguluje poziom twardości powierzchni spania. Dodatkowym atutem są pojemniki na pościel i dekoracyjny zagłówek.

Zobacz więcej
Toaletka z lustrem Tilderi oraz Fotel muszelka Aloysi

Toaletka z lustrem Tilderi

Aranżacji kobiecej strefy beauty sprzyja toaletka Tilderi. Wyposażony w lustro model kapitalnie sprawdza się w roli asystenta codziennego makijażu, a także układania fryzury. Na przestronnym blacie swoje miejsce znajdzie flakon perfum, pędzle i szkatułka z biżuterią. Z kolei szuflada stanowi podręczny schowek na kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji.

Zobacz więcej

Fotel muszelka Aloysi

Gustownym dodatkiem do wystroju sypialni jest modny fotel Aloysi. Designerski kształt przypominający muszlę dekoruje, a także wprowadza przytulność do wystroju. Charakteru dodają mu wysokie nóżki. W praktyce odpowiadają za stabilność i niezawodność tego modelu. Unikalny wygląd sprawia, że fotel muszelka doskonale komponuje się również z wystrojem domowego salonu czy biura. Klubowy charakter tego modelu często gości również w kawiarniach, restauracjach i pokojach hotelowych.

Zobacz więcej
Szafa przesuwna Towiro Slim

Szafa przesuwna Towiro Slim

Nieco awangardy do wystroju sypialni wprowadza duża szafa ubraniowa Towiro Slim. Frezowane rowki na frontach, a także duże lustro dekorują mebel, a wraz z nim cały wystrój. Przestronne wnętrze to praktyczna baza do przechowywania odzieży. Na licznych półkach, a także drążkach ubraniowych zawiesisz wiele różnych strojów. Dobrze zorganizowany środek ułatwia ich segregację, co więcej wspiera utrzymanie porządku w szafie.

Zobacz więcej