Salon z jadalnią w wielkanocnym klimacie

Dekorowanie jajek, przygotowywanie koszyczków z jedzeniem czy pieczenie babki – to tylko niektóre tradycje, które kojarzą nam się ze Świętami Wielkiej Nocy. Celebrujemy chwile w najbliższym gronie i zajadamy się tradycyjnymi potrawami. Detale w postaci wielkanocnych dekoracji, wygodnej sofy i rozpalonego kominka wprawiają w ciepły nastrój. Zainspiruj się przygotowaną inspiracją i wejdź w spokojny, przytulny klimat razem z nami.

Kolekcje

Sofa z funkcją spania Ian oraz fotel skandynawski bujany Akcjusz

Sofa z funkcją spania Ian

Stylowa i niezwykle funkcjonalna sofa znajdzie swoje miejsce w każdym salonie. Świetne miejsce do biesiadowania w rodzinnym gronie. Ian doskonale wpasowuje się w obecne trendy wnętrzarskie. Ponadto jest bardzo wytrzymała. Długie lata spędzone z rodziną podczas Świąt tylko na sofie Ian.

Zobacz więcej

Fotel skandynawski bujany Akcjusz

Modny i jaki wygodny! Dodaje pomieszczeniu ponadczasowej przytulności. Relaks na nim będzie czystą przyjemnością. Przyjemny w dotyku i niezwykle elegancki. Każdy z domowników z pewnością pokocha Akcjusza!

Zobacz więcej
Stół Botiler 140x80 z 6 krzesłami Mitargis 07

Stół Botiler 140x80 z 6 krzesłami Mitargis 07

W salonie swoje miejsce znalazł również rozkładany stół z krzesłami. Możliwość rozłożenia mebla fenomenalnie wykorzystuje swoje zastosowanie przy rodzinnych świętach. Dzięki swoim wymiarom poza posiłkami znajdzie się również miejsce na wielkanocne dekoracje. Natomiast miękkie i wygodne krzesła w przytulnej tkaninie uprzyjemnią siedzenie przy stole.

Zobacz więcej
Kolekcja Patty

Kolekcja Patty

Powiew świeżości i przytulności razem z kolekcją mebli pokojowych Patty. Piękna witryna z przeszkleniami, gdzie możesz wyeksponować tematyczne dekoracje oraz komoda z obszernym blatem i schowkami do organizacji z pewnością znajdą swoje miejsce w salonie! Propozycja białych mebli nadaje wnętrzu przestronności i przytulnego klimatu.

Zobacz kolekcję