Salon w stylu vintage

Jeśli marzysz o praktycznym salonie z nutą tradycji mamy coś dla Ciebie. Ta inspiracja powstała z myślą o miłośnikach stylowych wzorów i rozwiązań, które królowały kiedyś w niemal każdym mieszkaniu. To wnętrza z klimatem, gdzie możemy zaobserwować różne aranżacyjne pomysły i mnóstwo ciekawych dodatków. Pomieszczenie z duszą, łączące to, co minione z nowoczesnością, czyli salon w stylu vintage.

Przenieś się wspomnieniami do krainy dzieciństwa. Wszechobecnie królujące odcienie brązu i beżu to najczęstsze barwy występujące w aranżacjach z dawnych lat. Stwórz piękne otoczenie z udziałem mebli, które doskonale nawiązują do stylu vintage. Zwróć uwagę na dodatki, bo to one stanowią uwieńczenie całego projektowego pomysłu.

Kolekcje

Narożnik z funkcją spania Dalmir Sztruks

Narożnik z funkcją spania Dalmir Sztruks

Centrum każdego salonu zajmuje praktyczne miejsce do siedzenia. W naszej aranżacji postawiliśmy na narożnik z funkcją spania Dalmir Sztruks. Solidne wykonanie, piękny prążkowany materiał to jego główne zalety. Doskonały do dziennego, jak i nocnego wypoczynku. Posiada także dwa pojemniki na pościel.

Zobacz więcej
Stolik kawowy Batasu B 01

Stolik kawowy Batasu B 01

Niezwykle praktycznym towarzyszem narożnika jest okrągły stolik kawowy. Model Batasu B 01 doskonale komponuje się z kolorystyką rogówki. Daje przestrzeń na filiżankę z kawą, paterę z ciastem, czy drobne ozdoby. Dodatkowo posiada także praktyczną półkę, na której możesz odłożyć książkę, czasopisma lub inne przedmioty.

Zobacz więcej
Fotel Pawiva Sztruks

Fotel Pawiva Sztruks

Przestrzeń w stylu vintage świetnie uzupełni fotel Pawiva Sztruks. Swoją konstrukcją doskonale nawiązuje do klasycznego stylu, który pamiętamy z naszej młodości. Niezwykle wygodny dzięki miękkiemu siedzisku i podłokietnikom. Rewelacyjny na relaks z książką i kubkiem ulubionej kawy.

Zobacz więcej
Regał Enever EV05

Regał Enever EV05

Praktyczną bazę na przechowywanie i ekspozycję ozdób oferuje regał Enever EV05. To tutaj możesz umieścić tomy ulubionych opowieści. Podzielona przestrzeń będzie świetną bazą na sentymentalne pamiątki i różne bibeloty, które kochają wnętrza w stylu retro.

Zobacz więcej
Szafka RTV Ziziko

Szafka RTV Ziziko

Salon vintage nie może obejść się bez strefy telewizyjnej. Z kolorystyczną tonacją otoczenia doskonale współgra szafka RTV Ziziko. Oferuje ona nie tylko miejsce na odbiornik, daje także przestrzeń na sprzęt multimedialny i drobne dekoracje. Posiada również praktyczne schowki na rzeczy, które nie powinny znaleźć się na widoku.

Zobacz więcej
Komoda pokojowa Bamisio 110

Komoda pokojowa Bamisio 110

W każdym pomieszczeniu bardzo cenne jest miejsce na przechowywanie. Doskonałą bazą na rzeczy codziennego użytku jest komoda pokojowa Bamisio 110. To połączenie zamkniętych półek i praktycznych szuflad. Na jej blacie możesz ustawić ozdoby, klimatyczną lampkę czy stylowy gramofon.

Zobacz więcej