Jadalnia i kuchnia w świątecznej odsłonie

Coraz bliżej świętą… tę popularną frazę mamy w głowie, gdy na kartach kalendarza pojawia się grudzień. Coraz częściej po głowie chodzą pomysły na ciekawy wystrój, który podkreśli nastrój tych wyjątkowych chwil. W prezentowanej aranżacji postawiliśmy tym razem na subtelne barwy. Dominują tutaj odcienie bieli, delikatne beżowe tonacje, uniwersalne brązy oraz zielone i złote dodatki. Zobacz, jak może zaprezentować się jadalnia i kuchnia w świątecznej odsłonie.

Kolekcje

Stół rozkładany Patty STD PA17

Stół rozkładany Patty STD PA17

Jadalnia powinna cechować się przede wszystkim praktycznością i wygodą. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia jest stół rozkładany Patty STD PA17. To model, który posłuży zarówno na co dzień, jak i od święta. Dzięki praktycznej wkładce pod blatem możesz powiększyć jego powierzchnię dostosowując wymiary do swoich potrzeb.

Zobacz więcej
Kredens do salonu Patty W2D2S

Kredens do salonu Patty W2D2S

Porcelana, świąteczne dekoracje czy kolekcja win to wszystko znajdzie miejsce na półkach, które posiada kredens Patty. Dodatkowo mebel ma także poręczne szufladki, w których możesz umieścić zapasowy komplet sztućców, drobne serwetki czy inne niewielkie akcesoria. Model posiada także przeszkoloną część, w której wnętrzu postawisz delikatne przedmioty, które warto ochronić przed przypadkowym rozbiciem.

Zobacz więcej
Komoda z szufladami Patty K4

Komoda z szufladami Patty K4

Doskonałym uzupełnienie jadalni jest także komoda z szufladami Patty K4. To idealna baza na obrusy, bieżniki z motywami świątecznymi oraz inne ozdoby. W poręcznych szufladach możesz przechować także dokumenty. Blat tego wariantu posłuży rewelacyjnie jako podstawka do bożonarodzeniowych dekoracji. Jej ponadczasowa konstrukcja uzupełniona została ciekawymi uchwytami, które ułatwiają otwieranie.

Zobacz więcej
Meble kuchenne Retroline II

Meble kuchenne Retroline II

By przyrządzić świąteczne specjały w odpowiednich warunkach ważne jest praktyczne wyposażenie. Idealnym rozwiązaniem będą meble kuchenne Retroline II. Oferują wiele funkcjonalnych przestrzeni, w który znajdziesz miejsce pod zabudowę AGD, schowasz garnki, przyprawy i zastawę stołową. Delikatne odcienie świetnie komponują się z nastrojowymi dekoracjami.

Zobacz więcej