Jeden sklep, wiele możliwości płatniczych

Zapłać tak jak lubisz

Płać za zakupy w naszym sklepie tak, jak lubisz: przy odbiorze, szybkim przelewem elektronicznym bądź tradycyjnym, kartą kredytową, na raty czy też Blikiem. Dajemy Ci mnóstwo możliwości!

Płatność przy odbiorze

Jest to jedna z najczęściej wybieranych metod płatności. Pozwala ona na zapłacenie gotówką za zamówione w naszym sklepie produkty, w momencie odbioru przesyłki od kuriera.
To bezpieczny sposób płatności, do którego nie jest naliczana żadna dodatkowa opłata.
Należy jednak pamiętać o tym, aby przygotować dokładną kwotę, usprawniając ogólny proces dostawy.

Płatność PayU

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, umożliwiamy płatność poprzez system PayU, który umożliwia dokonywanie płatności na wiele sposobów:

  • szybkie przelewy elektroniczne w tym blik oraz tradycyjne,
  • Raty PayU umożliwiając spłatę zakupów osobom, którzy nie mogliby skorzystać z oferty ratalnej tradycyjnego banku,
  • „PayU Płacę później” jest metodą płatności, która umożliwia przesunięcie terminu płatności za nabyte produkty nawet do 30 dni i to bez dodatkowych kosztów.

Płatność z Przelewy 24

System ten udostępnia automatyczne płatności szybkimi przelewami on-line w Polsce, kartami płatniczymi, blikiem, ApplePay, GooglePay oraz płatnością ratalną wybranego Banku. Wybór odbywa się w oknie naszego sklepu, automatycznie przekierowując Cię na stronę wybranej płatności. Płać bezpośrednio i bezpiecznie ze swojego konta bankowego. Wszystko odbywa się bez użycia karty, bez pobierania dodatkowych aplikacji oraz bez konieczności rejestracji.

PayPro – to możliwość odroczenia płatności do 30 dni, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W tym czasie możesz również podjąć decyzję o rozłożeniu płatności na 4 do 6 rat. Weryfikacja kupującego następuje poprzez wiadomość SMS i trwa kilka sekund, a o terminie płatności przypomni Ci system PayPro.

Płatność przez PayPal

PayPal to łatwy i bezpieczny system płatności internetowych w postaci wirtualnego portfela. Ta opcja płatności dostępna jest dla zarejestrowanych użytkowników platformy PayPal. Podczas płacenia za wybrany przedmiot wystarczy zalogować się wybranym hasłem i potwierdzić płatność jednym kliknięciem. Stosowanie płatności PayPal to wygoda wynikająca z szybkiego procesu płacenia oraz ochrona swoich danych osobowych – system stosuje najnowocześniejsze technologie kodowania danych.

Płatność Ratalna

Dla Ciebie rozłożymy zakupy na dogodne raty! Możesz skorzystać z rat oferowanych przez Bank Credit Agricole oraz w oparciu o Raty systemu PayU i Przelewy24.pl. Sam decydujesz o ilości rat, dopasowując się do możliwości finansowych. Decydując się na ten krok, masz gwarantowane minimum formalności, szybką decyzję kredytową oraz 100% bezpieczeństwa, bez konieczności wychodzenia z domu.

Ważne

Korzystając z płatności przy odbiorze w domu, upewnij się, że będziesz mieć pieniądze przy sobie w momencie przyjazdu naszego kierowcy.

Forma płatności za pobraniem jest dostępna dla zamówień, których wartość nie przekracza 5000 zł.

W przypadku zamówień powyżej 5000 zł wymagana jest wcześniejsza konsultacja z biurem obsługi klienta.

Dokładamy wszelkich starań, by każda transakcja wykonywana w naszym sklepie przebiegała w sposób prosty, bezpieczny, szybki i intuicyjny.