×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Wróć do listy tkanin

Tkanina Fuego

Tkanina Fuego należy do grupy tkanin typu plusz. Miękka, miła w dotyku. Ma gramaturę 320 g/m2, dlatego nie prześwituje. Ma również właściwości, które utrudniają wchłanianie płynów, co zapobiega powstawaniu plam. Łatwa w czyszczeniu, wystarczy ściereczka.

Tkanina tapicerska Fuego jest również trudnopalna, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo. Materiał ten jest niezwykle odporny na ścieranie, zdobył wynik 83 000 cykli w teście Martindale`a. Poza tym tkanina ta jest wolna od toksyn, co potwierdza dyrektywa R.E.A.C.H. Standard.

Czyszczenie jej powierzchni możliwe tylko przy użyciu łagodnych środków do pielęgnacji tapicerki. Nie należy jej prać na mokro i nie stosować środków wybielających. Nie prasować.

  • Trudnopalna
  • Odporna na mechacenie
  • Odporna na światło
Specyfikacja techniczna tkaniny
Rodzaj:plusz
Gramatura:320 g/m2
Skład:100% PES
Ścieralność Test Martindale:83 000
Odporność koloru na światło:4-5
Pilling:5
R.E.A.C.H. Standard:Tak
Cechy:Trudnopalna, Ogranicza wchłanianie płynów