Salon z jadalnią w stylu loftowym

Salon z jadalnią w stylu loftowym

Surowy charakter wnętrz w stylu loftowym oddają organiczne kształty z domieszką drewna i architektonicznego betonu. Nieco przemysłowe zacięcie tego typu aranżacji potęguje również wszechobecny metal. Znajdziemy tu poprowadzone po wierzchu ścian przewody, a także liczne szyby przedzielone ramkami. W takim otoczeniu przyjemnie jest spędzać czas w ciągu dnia, a jeszcze milej jest zasypiać w nocy.

Aranżacji pokoju dziennego w stylu loftowym sprzyjają dopasowane estetyką meble. We wspólnej dla wszystkich domowników przestrzeni swoje miejsce znajdzie duży narożnik ze stolikiem kawowym. Jako baza wypoczynku, zapewni wygodę podczas wspólnych wieczorów. Ustawiony tuż obok stół z krzesłami stanie się strefą posiłków przygotowanych w niedużej kuchni.

Zobacz naszą propozycję loftowego wystroju salonu z jadalnią. Znajdź poszukiwaną inspirację i krok po kroku, odtwórz ją w urządzanym właśnie pomieszczeniu!

Stół rozkładany Vidariko 140x80 z 6 krzesłami Mialli 02

Stół rozkładany Vidariko 140x80 z 6 krzesłami Mialli 02

Bazą loftowej jadalni jest przestronny stół rozkładany. Solidna konstrukcja, naturalne kolory i geometryczne kształty idealnie wpisują się w urządzaną przestrzeń. Dostawione do stołu krzesła tapicerowane są ostoja komfortu podczas wielogodzinnego biesiadowania. Profilowane oparcie, wyjątkowo miękkie obicie i szlachetne przeszycia podkreślają wyjątkowość aranżacji strefy jadalnianej.

Meble do salonu Peczo III

Meble do salonu Peczo III

Nieco przemysłowy charakter znajdziemy również w komodach, witrynach i szafkach RTV. Za sprawą organicznych kolorów, ciemnych akcentów i prostych kształtów, meble z kolekcji Peczo wspierają ducha loftu. Co więcej, kapitalnie komponują się też ze ścianą z cegieł. Ciekawym akcentem jest tu owalny stolik kawowy. Taki kształt dodaje nutę awangardy do całego pomieszczenia.

Pufa nowoczesna Liwiko Maxi 300 L

Pufa nowoczesna Liwiko Maxi 300 L

Chwile wytchnienia w ciągu dnia znajdziemy, rozsiadając się wygodnie na miękkiej pufie. Worek Liwiko wypełniony jest sypką kulką, dzięki której łatwo dopasujesz go do swojego ciała.

Stół barowy Roselid

Stół barowy Roselid

Podręczne miejsce do zjedzenia posiłku, a także dodatkowa przestrzeń robocza. W tych rolach doskonale sprawdza się stół barowy Roselid. Wyposażony w boczne półki stanowi też praktyczny schowek np. na przyprawy.

Łóżko kontynentalne Bogonita

Łóżko kontynentalne Bogonita

Loftowa antresola najczęściej zarezerwowana jest dla sypialni gospodarzy. Wygospodarowany na podwyższeniu kącik to idealne miejsce dla łóżka kontynentalnego. Solidna budowa, miękki zagłówek i przestronne schowki na pościel to pakiet, który świetnie sprawdza się tak w loftowej, jak i nowoczesnej sypialni. Widoczne tu wstawki w kolorach drewna ocieplają wystrój i dodają mu kojące wrażenie przytulności.