Wielkanocny loft z wyjściem na taras

Wielkanocny loft z wyjściem na taras

Uroczysta oprawia loftowego wnętrza, podkreśla wyjątkowy charakter rodzinnych spotkań. Świąteczne dekoracje budują wielkanocny nastrój, a o zachowanie funkcjonalności wnętrza dbają wyselekcjonowane meble. Aranżując odświętny salon z aneksem kuchennym, nie powstrzymujmy się przed wiosennymi akcentami. Loftowe wnętrza ożywmy zielonym mchem, dużym bukietem tulipanów i gałązkami kwitnących forsycji w ustawionym na stole wazonie.

Zestaw dwóch tapicerowanych krzeseł K373

Zestaw dwóch tapicerowanych krzeseł K373

Wielkanocne śniadanie przy wspólnym stole gromadzi całą rodzinę. Komfort podczas uroczystych chwil wspierają krzesła tapicerowane K373. Miękkie siedzisko i oparcie towarzyszy dzieleniu się świątecznym jajkiem.

Żurek, biała kiełbasa i kolorowe pisanki – wielkanocne potrawy ustawimy na przestronnym blacie stołu Klaudian. Miejsca wystarczy także na tradycyjną paschę i słodki mazurek z bakaliami.

Narożnik rozkładany Zozolia Sztruks

Narożnik rozkładany Zozolia Sztruks

Na wspólny wypoczynek po świątecznym spacerze przysiądźmy na wygodnym narożniku. Sztruksowa Zozolia oferuje miejsce na wyciągnięcie sforsowanych marszem nóg. Skorzystajmy z niego wspólnie, a wokół niech zabrzmi gwar radośnie bawiących się dzieci. Jeśli świeże powietrze przyniesie znużenie, rozłóżmy narożnik do błogiej drzemki. Niech odpoczną też wtulone w nas dzieci.

Kolekcja Azynit

Kolekcja Azynit

Wielkanocne ozdoby, pachnące hiacynty, czy stroik z symbolizującymi wiosnę żonkilami – te odświeżające wystrój loftu dodatki, ustawmy na komodzie i stoliku kawowym. Ucieszą oko i ocieplą nieco panującą we wnętrzu surowość.

Kiedy dzienny gwar już ucichnie, włączmy subtelną muzykę, a na ekranie ustawionego na szafce RTV telewizora, wyświetlmy kanał z kominkiem. Niech taki relaks w gronie najbliższych uświetni Święta Wielkiejnocy.

Meble kuchenne Turan set 1 240

Meble kuchenne Turan set 1 240

Przedświąteczna krzątanina kumuluje się w kuchni. To tutaj powstaje biały barszcz, wielkanocna pieczeń w chrzanowym sosie, a także tradycyjna sałatka jarzynowa. Połączenie wykwintnych smaków towarzyszy nie tylko potrawom. Odnajdziemy je również w wystroju kuchni. Ciemny kolor gustownie łączy się tu z deseniem drewna – to zgrany duet, który podkreśla loftowy charakter całej aranżacji. Funkcjonalność wspierają pojemne szafki, każda z nich sprawdzi się jako schowek np. na odświętną zastawę stołową.

Fotel Heimif z podnóżkiem

Fotel Heimif z podnóżkiem

W wielkanocny poranek rozbudzajmy się powoli, spokojnie i łagodnie. Z filiżanką aromatycznej kawy rozsiądźmy się wygodnie w wypoczynkowym fotelu. Pokręćmy się na boki, pobujajmy i oprzyjmy nogi na dołączonym w komplecie podnóżku. Póki wszyscy jeszcze śpią, podelektujmy się ciszą, poobserwujmy naturę za oknem, a może sięgnijmy po ulubioną literaturę. To Twój czas w objęciach przytulnej tapicerki - wykorzystaj go tak, jak najbardziej lubisz.

Fotel-kokon wiszący Rimako

Fotel-kokon wiszący Rimako

Czas poszukać wielkanocnych pisanek w ogrodzie. Swobodnie bujając się w fotelu wiszącym, obserwujmy, jak nasze pociechy szukają śladów zostawionych przez wielkanocnego zająca. Ukryte wśród zieleni gniazdka, a także starannie zakamuflowane pod liśćmi skrytki – tak wiele miejsc do sprawdzenia mają nasze dzieci.

Nacieszmy się ich poszukiwaniami, siedząc w nowym kokonie. Otuleni miękkimi poduchami korzystajmy też ze świeżego powietrza.