Meble Sanna(14 produktów)

Meble Sanna

Meble Sanna powstały z myślą o środowisku naturalnym i naszej codziennej wygodzie. Utrzymana w skandynawskiej stylistyce linia mebli bazuje na najbardziej niezbędnych na co dzień elementach, wśród których na pierwszy plan wysuwają się komody na nóżkach. Te niezwykle praktyczne i ładne meble wyposażone zostały zarówno w szuflady na akcesoria, jak i pojemne półki na obrusy, świąteczną zastawę czy sezonowe dekoracje. Szczególną uwagę przyciągają także modne stoliki kawowe. Umieszczona pod blatem półka umożliwi odłożenie gazety, pilota czy książki podczas codziennego wypoczynku.

We wnętrzu utrzymanym w estetyce chłodów północy, doskonale adaptują się również elementy nowoczesne takie jak w pełni przeszklone półki witryny, które efektownie wyeksponują twoje ulubione dodatki i rodzinne pamiątki. Z kolei szafki RTV z linii Sanna dostosowane są wielkością i designem do wzornictwa nowoczesnych telewizorów. Funkcjonalne połączenie półek zamkniętych wraz z otwartymi zapewnia optymalną ilość miejsca na niezbędny osprzęt. Ponadto optymalnych rozmiarów blat zapewni stabilny podpór dla ustawionych na nim sprzętów. Meble do salonu z kolekcji Sanna to także praktyczna szafa dwudrzwiowa – jej zakamarki pomieszczą wiele stylizacji, pudła z butami i kapelusze. Z kolei szuflady w dyskretny sposób przechowają drobne akcesoria.

Meble Sanna wykonane zostały z wysokiej jakości komponentów. Korpusy mebli utrzymane są w kolorystyce zbliżonej do naturalnego drewna, a ich fronty – lakierowane na wysoki połysk. Efekt? Chłodna elegancja. Wyrafinowany look ożywi otoczenie, a zaaranżowany z kolekcją Sanna salon będzie prezentował się lekko i przestronnie.

Zobacz pozostałe meble skandynawskie na Mirjan24. Zamów i ciesz się stylową i modną przestrzenią dzienną.

Zobacz też

  1. Meble do salonu, które pasują do szarych ścian. Zobacz 12 inspiracji!
  2. Trendy 2019 – ranking topowych narożników do salonu.
  3. Stolik kawowy – idealny mebel do salonu.

    Ostatnie komentarze klientów: