BEST SELLERS

Półki(201 produktów)

na stronę

Półki

Półki wiszące zachwycają wszystkich swą prostotą i uniwersalnością. Ich ponadczasowa forma sprawia, że doskonale wkomponują się w niemal każde wnętrze. Nawet najskromniejsze, ale dobrze zaprojektowane półki okażą się najbardziej efektowną dekoracją Twoich wnętrz.

Swą funkcjonalnością, potrafią rozwiązać wiele domowych dylematów. Jeśli masz masę książek i kwiatów, ale nie wiesz jak je przechowywać, półka będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
A może z podróży przywiozłeś kolejne pamiątki, które chcesz wyeksponować, ale nie masz dla nich miejsca?
A co ze zdjęciami z Twoich wakacji? Może nie warto chować ich po szufladach, tylko wyeksponować na wiszącej półce, by na co dzień móc wracać wspomnieniami do tamtych chwil?

Półka ścienna obecnie nie jest już tylko zwykłym kawałkiem drewnianej deski, szpecącej wystrój całej aranżacji, ale zaprojektowanym ze smakiem i wykonanym z najwyższej jakości produktów meblem.

Podsumowując, powszechnie znane nam meble, zwane na co dzień półkami, są jednym z najlepszych i najprostszych sposobów na zdobycie dodatkowego miejsca do przechowywania i wyeksponowania Twoich rzeczy.
Właściwie zaaranżowane pozwalają stworzyć na ścianie wrażenie spójnej i zgranej kompozycji, rodem wziętych z magazynów wnętrzarskich.
Meble te mogą służyć jako półki na książki, elementy dekoracyjne, a nawet na kwiaty.

Półki, które znajdują się w tej kategorii, z pewnością znajdą swe zastosowanie wisząc na ścianach w Twoim pokoju dziennym, sypialni, jadalni, gabinecie oraz pokoju dziecięcym.

Zobacz też:

trendy wnętrzarskie

Trendy wnętrzarskie

Jesteś ciekaw aktualnie panujących trendów wnętrzarskich? Chcesz wiedzieć co jest teraz na topie? Pozwól się zainspirować naszym wpisem!

Zobacz więcej

szary salon

Pomysł na szary salon

Brak pomysłu na ciekawą aranżację szarego salonu? A co powiesz na interesujący wpis, pełen zdjęć, przykładów i zastosowań? Wejdź i przekonaj się sam!

Zobacz więcej

mały pokój młodzieżowy

Jak urządzić mały pokój młodzieżowy?

Dla nastolatków pokój młodzieżowy musi być „fajny”! Dlatego musisz zobaczyć ten wpis.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: