×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

BEST SELLERS

Półki

(173 produktów)
na stronę

Półki

Wiszące półki to doskonały sposób na skrzętne zaoszczędzenie miejsca.
W salonie uporządkują pamiątki z wakacji i je wyeksponują, a w łazience umożliwią ustawienie wszystkich niezbędnych przedmiotów, by były zawsze pod ręką.
Ponadto wspaniale ocieplają wnętrza, wprowadzając iście domowy klimat.

W dzisiejszych domach nadal rządzą przede wszystkim drewniane półki wiszące. Zniewalając swą prostą formą i dopasowaniem do każdego stylu.
Półki ścienne bywają czasem nieco bardziej intrygujące — mają nietypowe kształty, faktury, a także kolory. Zachwycają swą różnorodnością i funkcjonalnością.

Sterty książek, które stale zalegają na szafkach i gablotach, będące łapaczem kurzu, źle wyeksponowane, odstraszają czytelników swym wyglądem.
Z nami możesz przełamać ten schemat! Praktyczne i eleganckie półki na książki mogą znacznie ułatwić zachowanie ładu i porządku w pomieszczeniu, pomagając Ci skrzętnie zapanować nad estetyką Twojej kolekcji książek.
Jednak półki nie służą tylko do przechowywania książek. Można postawić na niej także pamiątki z wakacji, zdjęcia, nowoczesne grafiki. Doskonale poczują się na niej również rośliny!

Wisząca półka, idealnie wkomponuje się niemal w każdy styl wnętrza: począwszy od rustykalnego, idąc poprzez glamour, na nowoczesnym kończąc.
Podsumowując, półki zapewniają ogromne możliwości aranżacyjnie, idealnie dostosowując się do dostępnej przestrzeni, stylu i układu pomieszczenia.

Ostatnie komentarze klientów: