BEST SELLERS

Półki(172 produktów)

na stronę

Półki

Wiszące półki to doskonały sposób na skrzętne zaoszczędzenie miejsca. W salonie uporządkują pamiątki z wakacji i je wyeksponują, a w łazience umożliwią ustawienie wszystkich niezbędnych przedmiotów, by były zawsze pod ręką. Ponadto wspaniale ocieplają wnętrza, wprowadzając iście domowy klimat.

W dzisiejszych domach nadal rządzą przede wszystkim drewniane półki wiszące. Zniewalając swą prostą formą i dopasowaniem do każdego stylu.
Półki ścienne bywają czasem nieco bardziej intrygujące — mają nietypowe kształty, faktury, a także kolory. Zachwycają swą różnorodnością i funkcjonalnością.

Sterty książek, które stale zalegają na szafkach i gablotach, będące łapaczem kurzu, źle wyeksponowane, odstraszają czytelników swym wyglądem.
Z nami możesz przełamać ten schemat! Praktyczne i eleganckie półki na książki mogą znacznie ułatwić zachowanie ładu i porządku w pomieszczeniu, pomagając Ci skrzętnie zapanować nad estetyką Twojej kolekcji książek.
Jednak półki nie służą tylko do przechowywania książek. Można postawić na niej także pamiątki z wakacji, zdjęcia, nowoczesne grafiki. Doskonale poczują się na niej również rośliny!

Wisząca półka, idealnie wkomponuje się niemal w każdy styl wnętrza: począwszy od rustykalnego, idąc poprzez glamour, na nowoczesnym kończąc.
Podsumowując, półki zapewniają ogromne możliwości aranżacyjnie, idealnie dostosowując się do dostępnej przestrzeni, stylu i układu pomieszczenia.

Zobacz też:

Metamorfoza salonu

Szybka metamorfoza salonu

Jeśli Twój salon potrzebuje szybkiej metamorfozy, koniecznie musisz zobaczyć ten wpis. To tu zdradzamy tajniki i podsuwamy praktyczne pomysły aranżacyjne.

Zobacz więcej

szary salon

Szary salon, czyli jak urządzić, by nie był nudny?

Szary salon przeraża Cię tym, że będzie nudny? Niepotrzebnie! Zobacz co zrobić, by tego uniknąć.

Zobacz więcej

szafa

11 sposobów na organizację szafy

Pomyśl o swojej szafie ubraniowej, jak o butiku. Zbuduj swoją garderobę wokół swoich najpiękniejszych rzeczy takich, jak biżuteria, buty.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: