witryny,witryna,witryna wisząca,witryna narożna,witryna młodzieżowa,witryny młodzieżowe,nowoczesna witryna

Kategorie

Witryna Snow SNWV712

1 185 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Witryna Snow SNWV521

1 220 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Witryna niska Emma 80 EM02

535 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Witryna wysoka Emma 80 EM01

630 zł

Dostawa: od 20 do 25 dni roboczych

Witryna Inna IN27

360 zł

Dostawa: od 60 do 70 dni roboczych

Witryna Sadro S3

410 zł

Dostawa: od 90 do 95 dni roboczych

Witryna Koredo K2 L

560 zł

Dostawa: od 90 do 95 dni roboczych

Witryna Koredo K2 P

560 zł

Dostawa: od 90 do 95 dni roboczych

Witryna stojąca wysoka Mind MI04

515 zł

Dostawa: od 90 do 95 dni roboczych

Witryna niska Mind MI05

595 zł

Dostawa: od 90 do 95 dni roboczych

Witryny

Zacznij zabawę z aranżacją pokoju młodzieżowego! Możesz zdecydować się na radykalną zmianę we wnętrzu, decydując się na idealnie dopasowany zestaw mebli młodzieżowych, bądź urozmaicić go, dodając jedynie funkcjonalną witrynę.

Witryna jest meblem uniwersalnym. Doskonale sprawdzi się nie tylko w pokoju młodzieżowym, ale także w salonie, jadalni czy też sypialni.
Sprawi, że zyskasz miejsce do przechowywania dekoracji i ekspozycji ważnych dla Ciebie elementów. To właśnie dzięki niej, przedmioty te unikną zakurzenia bądź zniszczenia.
Witryna oprócz eleganckiego przeszklenia może być wyposażona w dodatkowe półki, szafki bądź szuflady, które pozwolą na łatwą i poręczną segregację rzeczy, które na co dzień nie mają swojego stałego miejsca.

Witryna w pokoju młodzieżowym

Nie ma nic piękniejszego i przyjemniejszego niż nienaganny porządek w pokoju Twojego dziecka.
Poukładane książki, wyeksponowane nagrody bądź pamiątki przywiezione ze szkolnych wycieczek czy też zdjęcia przyjaciół, które będą zawsze na widoku. Dlatego warto zadbać o ich odpowiednią oprawę, wybierając odpowiednią witrynę.
Pojemna, elegancka i wykonana z dobrej jakości materiałów to model, który zawsze się sprawdzi!
Powinna mieć uniwersalną kolorystykę, która wkomponuje się niemal w każdą aranżację – czy to pokój chłopca, czy dziewczynki, dopasowując się do mijających lat pociechy.

Witryna z oświetleniem LED

Uwielbiasz rozwiązania, które zawsze prezentują się niesamowicie? To może warto zdecydować się na nowoczesną witrynę, która w swej opcji posiada oświetlenie LED?
Witryna z oświetleniem jest nie tylko energooszczędna, ale także pozwoli idealnie wyeksponować rzeczy znajdujące się w jej wnętrzu tak, by stanowić dekorację.
Stanowi ona dodatkowe źródło światła we wnętrzu, wprowadzając tam niesamowity i bardzo designerski klimat!

Witryny młodzieżowe niezmiennie od wielu lat królują w aranżacjach. Ich popularność nie słabnie, pomimo zmian, jakie dyktują nam aktualnie panujące trendy.
Na rynku dostępne są zarówno witryny klasyczne, jak i nowoczesne, niskie i wysokie, jak również te wykonane w połysku, wiszące czy stojące.
Ponadto meble te cieszą się nieposzlakowaną opinią ponadczasowych, uniwersalnych i funkcjonalnych mebli, które będą służyły swoim użytkownikom przez długie lata.

Zobacz też:

Meble dla dziecka

Jakie meble młodzieżowe polecacie? Najczęściej wybierane zestawy

Zastanawiasz się, jak przebrnąć przez gąszcz propozycji i wyłonić spośród nich tę najbardziej odpowiednią dla Twojej pociechy? Zobacz co mamy do zaoferowania!

Zobacz więcej

tanie meble młodzieżowe

Tanie meble młodzieżowe z łóżkiem.

Specjalnie dla was sprawdziliśmy szereg różnorodnych propozycji i mamy na to odpowiedź. Zobaczcie, które z zestawów do pokoju dziecka cieszą się największą popularnością i z czego ona tak naprawdę wynika.

Zobacz więcej

Powrót do szkoły, czyli jak urządzić kreatywny pokój młodzieżowy?

W tym wpisie znajdziesz kilka podpowiedzi, które pomogą Ci zaaranżować pokój młodzieżowy w sposób wygodny, praktyczny i ładny jednocześnie!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: