witryny,witryna,witryna wisząca,witryna narożna,witryna młodzieżowa,witryny młodzieżowe,nowoczesna witryna

Witryny(12 produktów)

Witryna Snow SNWV712

1 245 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Witryna Snow SNWV521

1 285 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Witryna niska Emma 80 EM02

565 zł

Dostawa: do 10 dni roboczych

Witryna wysoka Emma 80 EM01

665 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Witryna Inna IN27

380 zł

Dostawa: od 20 do 30 dni roboczych

Witryna Sadro S3

429 zł

Dostawa: od 25 do 35 dni roboczych

Witryna Koredo K2 L

589 zł

Dostawa: od 25 do 35 dni roboczych

Witryna Koredo K2 P

589 zł

Dostawa: od 25 do 35 dni roboczych

Witryna stojąca wysoka Mind MI04

541 zł

Dostawa: od 25 do 35 dni roboczych

Witryna niska Mind MI05

625 zł

Dostawa: od 25 do 35 dni roboczych

Witryny

Zacznij zabawę z aranżacją pokoju młodzieżowego! Możesz zdecydować się na radykalną zmianę we wnętrzu, decydując się na idealnie dopasowany zestaw mebli młodzieżowych, bądź urozmaicić go, dodając jedynie funkcjonalną witrynę.

Witryna jest meblem uniwersalnym. Doskonale sprawdzi się nie tylko w pokoju młodzieżowym, ale także w salonie, jadalni czy też sypialni.
Sprawi, że zyskasz miejsce do przechowywania dekoracji i ekspozycji ważnych dla Ciebie elementów. To właśnie dzięki niej, przedmioty te unikną zakurzenia bądź zniszczenia.
Witryna oprócz eleganckiego przeszklenia może być wyposażona w dodatkowe półki, szafki bądź szuflady, które pozwolą na łatwą i poręczną segregację rzeczy, które na co dzień nie mają swojego stałego miejsca.

Witryna w pokoju młodzieżowym

Nie ma nic piękniejszego i przyjemniejszego niż nienaganny porządek w pokoju Twojego dziecka.
Poukładane książki, wyeksponowane nagrody bądź pamiątki przywiezione ze szkolnych wycieczek czy też zdjęcia przyjaciół, które będą zawsze na widoku. Dlatego warto zadbać o ich odpowiednią oprawę, wybierając odpowiednią witrynę.
Pojemna, elegancka i wykonana z dobrej jakości materiałów to model, który zawsze się sprawdzi!
Powinna mieć uniwersalną kolorystykę, która wkomponuje się niemal w każdą aranżację – czy to pokój chłopca, czy dziewczynki, dopasowując się do mijających lat pociechy.

Witryna z oświetleniem LED

Uwielbiasz rozwiązania, które zawsze prezentują się niesamowicie? To może warto zdecydować się na nowoczesną witrynę, która w swej opcji posiada oświetlenie LED?
Witryna z oświetleniem jest nie tylko energooszczędna, ale także pozwoli idealnie wyeksponować rzeczy znajdujące się w jej wnętrzu tak, by stanowić dekorację.
Stanowi ona dodatkowe źródło światła we wnętrzu, wprowadzając tam niesamowity i bardzo designerski klimat!

Witryny młodzieżowe niezmiennie od wielu lat królują w aranżacjach. Ich popularność nie słabnie, pomimo zmian, jakie dyktują nam aktualnie panujące trendy.
Na rynku dostępne są zarówno witryny klasyczne, jak i nowoczesne, niskie i wysokie, jak również te wykonane w połysku, wiszące czy stojące.
Ponadto meble te cieszą się nieposzlakowaną opinią ponadczasowych, uniwersalnych i funkcjonalnych mebli, które będą służyły swoim użytkownikom przez długie lata.

Zobacz też:

dodatki do szarego pokoju

Szybka metamorfoza salonu – meble już nawet w 5 dni!

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w naszych domach. Świetnie, gdy jej aranżacja będzie zarówno piękna, jak i funkcjonalna. Ale więc jak urządzona powinna być nasza idealna łazienka? Odpowiedź na to i na wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie!

Zobacz więcej

meble tapicerowane

Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.

Aranżacja idealnego salonu to ogromne wyzwanie, zwłaszcza że to pomieszczenie jest wizytówką całego mieszkania. Co decyduje o wygodzie i atrakcyjności tego pomieszczenia? Odpowiedź na to i na wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu. Nie zwlekaj, zajrzyj już teraz!

Zobacz więcej

Komody w nowoczesnym wydaniu.

Komoda jest dobra na wszystko! Pozwól się zaskoczyć niepowtarzalnym designem wielozadaniowego mebla! Kliknij i sprawdź najnowszą ofertę sklepów internetowych!

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: