witryny

Witryny(18 produktów)

Witryna Yoop YPV52

1 041 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Witryna Sadro S3

376 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Witryna Snow SNWV521

1 170 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Witryna Yoop YPV71

924 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Witryna Snow SNWV712

1 134 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Witryna wysoka Astro AR14

464 zł 516 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Witryna Koredo K2 L

514 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Witryna Koredo K2 P

514 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Witryna wisząca Nova 1S NV07

324 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Witryna wysoka Nova 2D NV11

641 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Witryna wysoka Emma 80 EM01

605 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Witryna niska Emma 80 EM02

515 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Witryna Inna IN27

345 zł

Dostawa: 5-6 tygodni

Witryna Emma 60 EM03

495 zł

Dostawa: 7-8 tygodni

Witryny

Głównym zadaniem witryny w pokoju młodzieżowym jest pomieszczenie wszystkich podręczników i książek tak, by stanowiły dekorację całego pomieszczenia i zapanowały nad powszechnie znanym nieporządkiem w pokoju dziecka.

Nowoczesne witryny pokojowe posiadają różne kształty, wielkości i funkcje. Najbardziej popularnymi są witryny przeszklone, które zazwyczaj w opcji dodatkowej posiadają oświetlenie LED. Doskonale współgrają ze współczesnym wyposażeniem wnętrz, wprawiając z zachwyt domowników i gości.

Witryny zamykane, dają nam wiele możliwości i praktycznych funkcji. Sprawiają, że na zbiór ulubionych książek nie nanosi się kurz i idealnie eksponuje piękno każdego księgozbioru, nawet tego najmniejszego.

Wybierając witrynę na książki, należy na uwadze mieć przede wszystkim wielkość pomieszczenia i styl.
Co, jeśli nie masz miejsca na dużą witrynę? W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem będzie witryna narożna, którą możesz ustawić w rogu pomieszczenia. Zajmuje niewiele miejsca, a może zapierać dech w piersiach!

Nie ma się co oszukiwać, najwięcej możliwości aranżacyjnych, dają nam duże przestrzenie. To właśnie w nich witryna młodzieżowa może posłużyć jako ścianka działowa i tak zwany „parawan”. W dużych pomieszczeniach możesz umieścić ją nawet pośrodku pokoju, wyodrębniając tym samym poszczególne strefy w pokoju młodzieżowym, dzieląc go na strefę: sypialnianą, edukacyjną i rozrywkową.

Dostępne są również witryny, które posiadają dodatkowe szuflady, półki młodzieżowe i szafki, w których można umieścić niektóre drobiazgi, a nawet i ubrania!
Bo przecież witryna to doskonałe miejsce do przechowywania nie tylko książek, ozdób i pamiątek przywiezionych z wakacyjnych podróży.
Możliwości jest dużo, wystarczy tylko umiejętnie je wykorzystać.

Witryny od wielu lat nie wychodzą z mody. Ich popularność nie maleje, mimo zmian, jakie dyktują panujące trendy.
Na rynku dostępne są zarówno witryny klasyczne, jak i nowoczesne, niskie i wysokie, jak również te wykonane w połysku, wiszące i stojące. Ponadto meble te cieszą się nieposzlakowaną opinią ponadczasowych, uniwersalnych i funkcjonalnych, które będą służyły nam przez długie lata.

Zobacz też:

dodatki do szarego pokoju

Szybka metamorfoza salonu – meble już nawet w 5 dni!

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w naszych domach. Świetnie, gdy jej aranżacja będzie zarówno piękna, jak i funkcjonalna. Ale więc jak urządzona powinna być nasza idealna łazienka? Odpowiedź na to i na wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu. Zajrzyj koniecznie!

Zobacz więcej target="_blank">

meble tapicerowane

Salon: niezbędne meble i ich praktyczne funkcje.

Aranżacja idealnego salonu to ogromne wyzwanie, zwłaszcza że to pomieszczenie jest wizytówką całego mieszkania. Co decyduje o wygodzie i atrakcyjności tego pomieszczenia? Odpowiedź na to i na wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu. Nie zwlekaj, zajrzyj już teraz!

Zobacz więcej target="_blank">

Komody w nowoczesnym wydaniu.

Komoda jest dobra na wszystko! Pozwól się zaskoczyć niepowtarzalnym designem wielozadaniowego mebla! Kliknij i sprawdź najnowszą ofertę sklepów internetowych!

>Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: