×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

witryny

Witryny

(18 produktów)

Witryny

Głównym zadaniem witryny w pokoju młodzieżowym jest pomieszczenie wszystkich podręczników i książek tak, by stanowiły dekorację całego pomieszczenia i zapanowały nad powszechnie znanym nieporządkiem w pokoju dziecka.

Nowoczesne witryny pokojowe posiadają różne kształty, wielkości i funkcje. Najbardziej popularnymi są witryny przeszklone, które zazwyczaj w opcji dodatkowej posiadają oświetlenie LED. Doskonale współgrają ze współczesnym wyposażeniem wnętrz, wprawiając z zachwyt domowników i gości.

Witryny zamykane, dają nam wiele możliwości i praktycznych funkcji. Sprawiają, że na zbiór ulubionych książek nie nanosi się kurz i idealnie eksponuje piękno każdego księgozbioru, nawet tego najmniejszego.

Wybierając witrynę na książki, należy na uwadze mieć przede wszystkim wielkość pomieszczenia i styl.
Co, jeśli nie masz miejsca na dużą witrynę? W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem będzie witryna narożna, którą możesz ustawić w rogu pomieszczenia. Zajmuje niewiele miejsca, a może zapierać dech w piersiach!

Nie ma się co oszukiwać, najwięcej możliwości aranżacyjnych, dają nam duże przestrzenie. To właśnie w nich witryna młodzieżowa może posłużyć jako ścianka działowa i tak zwany „parawan”. W dużych pomieszczeniach możesz umieścić ją nawet pośrodku pokoju, wyodrębniając tym samym poszczególne strefy w pokoju młodzieżowym, dzieląc go na strefę: sypialnianą, edukacyjną i rozrywkową.

Dostępne są również witryny, które posiadają dodatkowe szuflady, półki i szafki, w których można umieścić niektóre drobiazgi, a nawet i ubrania!
Bo przecież witryna to doskonałe miejsce do przechowywania nie tylko książek, ozdób i pamiątek przywiezionych z wakacyjnych podróży.
Możliwości jest dużo, wystarczy tylko umiejętnie je wykorzystać.

Witryny od wielu lat nie wychodzą z mody. Ich popularność nie maleje, mimo zmian, jakie dyktują panujące trendy.
Na rynku dostępne są zarówno witryny klasyczne, jak i nowoczesne, niskie i wysokie, jak również te wykonane w połysku, wiszące i stojące. Ponadto mebel ten cieszy się nieposzlakowaną opinią ponadczasowego, uniwersalnego i funkcjonalnego mebla, który będzie służył nam przez długie lata.

Ostatnie komentarze klientów: