×

Twoje dane są bezpieczne! (GDPR)

Aby móc dostarczyć Ci najlepsze oferty których szukasz, zgodnie z „GDPR” od 25.05.2018 potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność i nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na podstawie polityki prywatności

Zobacz więcej

Fotele do biura

(14 produktów)

Fotele do biura

Współczesna aranżacja wnętrz biurowych przykłada ogromną wagę do ich funkcjonalności i wygody. Dobre warunki pracy zdecydowanie wpłyną na efektywność wykonywanych zadań oraz na lepsze samopoczucie pracownika. Choć na wyposażenie biura składa się wiele elementów, to bez wątpienia kluczowym przedmiotem jest fotel do biurka. Przeważnie, pracownik biurowy spędza 2/3 czasu pracy w pozycji siedzącej. Dlatego wybór odpowiedniego fotela biurowego jest bardzo ważny, nie tylko dla samopoczucia, ale również dla zdrowia jego użytkownika.

Fotel biurowy obrotowy

Najpopularniejszym typem krzeseł biurowych są modele obrotowe. Oprócz wygody, są niezwykle praktyczne. Pozwalają dopasować wysokość siedziska do indywidualnych preferencji użytkownika. Posiadają opcję odchylenia się – co ułatwia komunikację z współpracownikami oraz spojrzenie na projekt z różnych perspektyw. Zamontowane koła w fotelu biurowym są gwarancją mobilności, szybko i łatwo dotrzesz np. do drukarki.

Zobacz też

Historii słynnego krzesła nr 14

Czy słynne krzesło nr 14 "Kawiarniane" gościło również w waszych domach, a może pamiętacie jak stało w kuchni u dziadków? Szacuje się sprzedaż krzesła, na liczbę 80 mln sztuk. Z czego 50 mln jeszcze przed 1930 rokiem.

Zobacz więcej

Ostatnie komentarze klientów: