Kategorie

Fotel gamingowy Archie M12
Nowość
W magazynie

Fotel gamingowy Archie M12

549 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych
Fotel biurowy Archie 4006B
Nowość
W magazynie

Fotel biurowy Archie 06

289 zł
Dostawa: do 5 dni roboczych

Fotele do biura

Współczesna aranżacja wnętrz biurowych przykłada ogromną wagę do ich funkcjonalności i wygody. Dobre warunki pracy zdecydowanie wpłyną na efektywność wykonywanych zadań oraz na lepsze samopoczucie pracownika. Choć na wyposażenie biura składa się wiele elementów, to bez wątpienia kluczowym przedmiotem jest fotel do biurka. Przeważnie, pracownik biurowy spędza 2/3 czasu pracy w pozycji siedzącej. Dlatego wybór odpowiedniego fotela biurowego jest bardzo ważny, nie tylko dla samopoczucia, ale również dla zdrowia jego użytkownika.

Fotel biurowy obrotowy

Najpopularniejszym typem krzeseł biurowych są modele obrotowe. Oprócz wygody, są niezwykle praktyczne. Pozwalają dopasować wysokość siedziska do indywidualnych preferencji użytkownika. Posiadają opcję odchylenia się – co ułatwia komunikację ze współpracownikami oraz spojrzenie na projekt z różnych perspektyw. Zamontowane koła w fotelu biurowym są gwarancją mobilności, dzięki nim szybko i łatwo dotrzesz np. do drukarki.

Zobacz też

Historia słynnego krzesła nr 14

Czy słynne krzesło nr 14 "Kawiarniane" gościło również w waszych domach, a może pamiętacie jak stało w kuchni u dziadków? Szacuje się sprzedaż krzesła, na liczbę 80 mln sztuk. Z czego 50 mln jeszcze przed 1930 rokiem.

Zobacz więcej